До справи Гонгадзе Генпрокуратура "підшила" заяви Єльяшкевича і Мельниченка, УП

30 Вересня 2002
0
543
30 Вересня 2002
16:06

До справи Гонгадзе Генпрокуратура "підшила" заяви Єльяшкевича і Мельниченка, УП

0
543
До справи Гонгадзе Генпрокуратура "підшила" заяви Єльяшкевича і Мельниченка, УП
Голова парламентської комісії з розслідування у справі вбивства журналіста Георгія Гонгадзе та інших резонансних справ народний депутат Григорій Омельченко заявив, що буде оприлюднювати тільки ті записи, "які завізовані та підписані Миколою Мельниченком", та в яких містяться ознаки злочину.

Омельченко також повідомив, що експертиза плівок Мельниченка, в яких йдеться про незаконний продаж "Кольчуг" була проведена на замовлення Міністерства юстиції США у розслідуванні "за фактом незаконної торгівлі зброєю і відмивання брудних грошей". "Експертиза дала відповіді на два запитання – запис, зроблений Мельниченком 10 липня 2000 року достовірний і монтажу не піддавався", і голос, який дуже схожий на голос діючого президента України – "належить президенту нашої країни Леоніду Даниловичу", - повідомив Омельченко.

Омельченко також повідомив, що заяви Мирослави Гонгадзе, Миколи Мельченка та Олександра Єльяшкевича до Генеральної прокуратури про порушення кримінальної справи проти вищих посадових осіб, "були долучені до матеріалів кримінальної справи, порушеної за фактом вбивства Георгія Гонгадзе".

Українська правда
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
543
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду