Факт існування листа до Президента і Верховної Ради щодо цензури у ЗМІ від майже 100 журналістів різних телеканалів підтвердив Андрій ШевченкоІнф. „Детектор медіа”

27 Вересня 2002
0
599
27 Вересня 2002
19:44

Факт існування листа до Президента і Верховної Ради щодо цензури у ЗМІ від майже 100 журналістів різних телеканалів підтвердив Андрій ШевченкоІнф. „Детектор медіа”

0
599
Факт існування листа до Президента  і Верховної Ради щодо цензури у ЗМІ від майже 100 журналістів різних телеканалів підтвердив Андрій ШевченкоІнф. „Детектор медіа”
Андрій Шевченко, незалежний журналіст (донедавна - телеведучий Нового каналу) надав публічності факту існування листа, підписаного майже 100 журналістами всіх загальнонаціональних каналів (окрім ICTV) до Президента України Леоніда Кучми, Верховної Ради України. В листі його автори висловлюють обурення в зв’язку зі суттєвими звуженнями меж свободи в українських медіа, психологічним тиском на них влади, порушенням права журналістів на професію, а громадян – на повну, збалансовану та неупереджену інформацію. Ситуацію в листі журналісти називають „катастрофічною”.

Андрій Шевченко повідомив про це учасників міжнародної конференції „Засоби масової інформації як каталізатор польсько-українських відносин”, що відбувається зараз в Києві.

За словами Андрія, оприлюдненню цього листа поки що заважило апелювання деяких журналістів та менеджерів каналів до внутрішньокорпоративної етики, яка не дозволяє „ставити під удар” власний канал. Оскільки більшість як журналістів, а особливо топ-менеджерів не мають сумніву щодо жорсткої реакції нинішньої адміністрації Президента на появу такого листа, остаточне рішення щодо його опубліковання відкладене до загальних зборів всіх наявних та потенційних „підписантів”.

Ще одним аргументом проти оприлюднення листа був також закид, який активно використовувався менеджерами каналів – про можливість використання такої акції опозицією у своїх власних інтересах.

І, нарешті, третім моментом, який „застопорив” визріваючий процес, стала пропозиція спочатку вийти на переговори журналістів з владою ( наприклад, з Медведчуком або і Президентом).

„Детектор медіа” стежить за ситуацією, пропонуючи бажаючим обговорити проблему, яка вже все одно набула публічності, на нашому „Форумі”.

Інф. „Детектор медіа”
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
599
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду