З 24 вересня через невиплату зарплати страйкують журналісти газети «Рятувальник», що належить МНСУНІАН
Як повідомили УНІАН у редакції «Рятувальника», газетярі відважились на страйк після того, як втратили останню надію отримати платню за свою роботу.
Перебої з фінансуванням почалися в листопаді минулого року. Через несплату, в приміщеннях, орендованих для редакції, в зимові місяці відключили опалення, заробітна плата заборгована за чотири місяці, а гонорари журналістам не виплачувались з січня. В аналогічній ситуації з оплатою праці опинились ще три інформаційні видання: газета «Вісник Чорнобиля», журнал «Надзвичайна ситуація» та редакція телерадіомовлення, засновником яких є Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
Державне підприємство Агентство «Чорнобильінтерінформ», на яке покладені функції видавця всіх засобів масової інформації МНС, самотужки не здатне фінансувати ці «органи», зазначили в «Рятувальнику».
Журналісти мають намір страйкувати до повного розрахунку роботодавця - Агентства «Чорнобильінтерінформ» - з боргами із зарплати і налагодження регулярної оплати праці згідно з законами України та колективним договором.
У редакції зазначили, що витрати на утримання засобів інформації становлять менше одного відсотка бюджету МНС, але журналісти не виключають, що засновник і видавець підуть найпростішим шляхом - закриють газету.
УНІАН
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ