Перше робоче засідання Громадської ради з питань свободи слова та інформації заплановане на 29 вересняУНІАН

18 Вересня 2002
0
516
18 Вересня 2002
13:24

Перше робоче засідання Громадської ради з питань свободи слова та інформації заплановане на 29 вересняУНІАН

0
516
Перше робоче засідання Громадської ради з питань свободи слова та інформації заплановане на 29 вересняУНІАН
Перше робоче засідання Громадської ради з питань свободи слова та інформації заплановане на 29 вересня.

Як повідомляє Інститут масової інформації, 17 вересня відбулось установче засідання Громадської ради з питань свободи слова та інформації.

Ініціаторами створення такої ради виступили майже 30 організацій, зокрема - Незалежна асоціація телерадіомовників, Асоціація мережевих телерадіомовників України, Громадське радіо, Інформаційний третейський суд, Українська асоціація видавців періодичної преси, Інститут масової інформації.

Новий орган матиме консультативно-дорадчий статус у галузі співпраці інститутів громадянського суспільства і парламентського комітету з питань свободи слова та інформації.

Виступаючи на установчому засіданні, голова цього комітету Микола ТОМЕНКО висловив сподівання, що новий орган стане дієвим інструментом громадського контролю. Передусім, за реалізацією в Україні норм національного і міжнародного права в галузі свободи слова, преси, інформації.

М.ТОМЕНКО сказав, що «особливе сподівання ми покладаємо на участь Громадської ради в професійній експертизі законопроектів. Річ у тім, що напрацювання Верховної Ради попередніх скликань потребують істотного вдосконалення. З іншого боку, проекти нових законів, які подає до парламенту Кабінет Міністрів, не витримують жодної критики. Вважаю, ми працюватимемо спільно, активно й ефективно».

Громадська рада прийняла рішення провести перше робоче засідання 29 вересня. На ньому буде прийнято положення про цей орган і відповідну декларацію. Передбачається, що ГР стане відкритою для членства в ній, а також для співпраці з державними й неурядовими організаціями в найрізноманітніших форматах.

УНІАН
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
516
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду