Іван Чиж вважає, що висвітлення вчорашніх подій у ЗМІ було об’єктивнимУНІАН
«Мені здається, що вчора висвітлення (акції «Повстань, Україно!» - УНІАН) відбулося достатньо об’єктивно. Всі телеканали показали цю політичну новину №1 достойно і достатньо повно», - заявив І.ЧИЖ, відповідаючи на запитання журналістів.
На переконання голови Держкомінформу, якщо і є «неприємні речі» для якихось політичних сил чи владних структур, то про них треба говорити. «Тема вичерпується, якщо свідомо не підігрівається», - зазначив І.ЧИЖ.
Також голова Держкомінформу заявив, що в Україні для преси немає закритих тем. «Немає жодних закритих тем в державі», - зазначив він в контексті того, чи є заборона для ЗМІ надавати ту чи іншу інформацію.
УНІАН
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ