Мельниченко не згоден із повідомленням, що він ніби відмовляється надати свідчення у справі ГонгадзеУНІАН

17 Вересня 2002
0
519
17 Вересня 2002
15:42

Мельниченко не згоден із повідомленням, що він ніби відмовляється надати свідчення у справі ГонгадзеУНІАН

0
519
Мельниченко не згоден із повідомленням, що він ніби відмовляється надати свідчення у справі ГонгадзеУНІАН
Екс-майор Держохорони Микола МЕЛЬНИЧЕНКО у коментарі «Українській правді» спростував повідомлення Генеральної прокуратури про те, що він ніби відмовляється надати плівки, апаратуру та свідчення для допомоги у розслідуванні справи Георгія Гонгадзе.

Як сказав М.МЕЛЬНИЧЕНКО, він «саме зараз» працює над питанням «про давання свідчень».

Разом з тим він підтвердив, що запит Генпрокуратури до нього надійшов. "Генпрокуратура надіслала 92 питання, я зараз юридично оформлюю відповіді на ці питання – але це забере певний час. Тому заяви про відмову свідчити – груба брехня. Я тільки 16 вересня отримав питання. Відповіді по всім питанням я дам пізніше". М.МЕЛЬНИЧЕНКО зауважив, що «ніколи не відмовлявся дати техніку для експертизи, але до тієї країни, яку визначить Рада Європи. Але я зараз не розглядаю можливості передачі техніки і оригіналів до України, де керівництво країни - злочинці, а їх мета - знищити речові докази».

Як повідомляв УНІАН, за інформацією Генеральної прокуратури України, 6 вересня було подано клопотання до Міністерства юстиції США про допит колишнього офіцера держохорони Президента України Миколи МЕЛЬНИЧЕНКА у якості свідка по справі Гонгадзе за участю слідчих Генпрокуратури та про виїмку оригіналів запису розмов, у яких згадується прізвище Георгія Гонгадзе, і технічних засобів, що були ним використані для запису цих розмов.

Однак на звернення Міністерства юстиції США М.МЕЛЬНИЧЕНКО через свого адвоката повідомив, що він відмовляється дати свідчення з цієї справи, а також відмовляється видати для передачі Генеральній прокуратурі України оригінали запису розмов і технічні засоби, які він використовував для цього, зазначили у прес-службі Генпрокуратури. УНІАН
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
519
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду