15-16 вересня за кордоном пройшли пікети та мітинги в рамках акції протесту опозиції України та у зв`язку з 2-ю річницею зникнення ГонгадзеУНІАН

17 Вересня 2002
0
544
17 Вересня 2002
15:32

15-16 вересня за кордоном пройшли пікети та мітинги в рамках акції протесту опозиції України та у зв`язку з 2-ю річницею зникнення ГонгадзеУНІАН

0
544
15-16 вересня за кордоном пройшли пікети та мітинги в рамках акції протесту опозиції України та у зв`язку з 2-ю річницею зникнення ГонгадзеУНІАН
15-16 вересня за кордоном були проведені пікети та мітинги в рамках акції протесту, ініційованої певними опозиційними силами України, та у зв`язку з другою річницею зникнення журналіста Георгія Гонгадзе.

Як повідомив сьогодні на брифінгу начальник прес-служби Міністерства закордонних справ України Сергій БОРОДЕНКОВ, акції були здебільшого малочисельними (від 3 до 100 учасників) та пройшли без ексцесів.

Так, за його словами, у заході, приуроченому 2-й річниці зникнення Г.Гонгадзе і проведеному 15 вересня біля пам`ятника Т.Шевченку у Вашингтоні, взяли участь близько 100 осіб, з яких майже половина випадкові перехожі.

У пікетуванні посольства України в Чехії взяли участь 25 осіб, шестеро з яких були представниками Білорусі, котрі виступали проти утисків журналістів у цій країні.

Посольство України у Великій Британії пікетували 16 осіб, переважно з числа британських журналістів та представників правозахисних організацій, повідомив С.БОРОДЕНКОВ.

Генеральне консульство України в Чикаго пікетували близько 15 осіб, Генеральне консульство України в Нью-Йорку - 6, Посольство України в Угорщині - 3.

За словами С.БОРОДЕНКОВА, переважна більшість виступів під час найчисельнішого заходу у Вашингтоні, в якому взяли участь, зокрема, голова Україно-Американської координаційної ради, представник організації Freedom House, конгресмени, носила стриманий характер. Серед присутніх був і колишній майор державної охорони Микола МЕЛЬНИЧЕНКО. З американських ЗМІ було помічено лише знімальну групу програми «Вікна в Америку», зазначив керівник прес-служби МЗС.

За словами С.БОРОДЕНКОВА, присутні на заході поділяли думку, що їм не вдалося привернути до себе значної уваги, і ця подія навряд чи матиме відчутний резонанс в політичних колах США.

УНІАН
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
544
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду