Верховна Рада заслухає інформацію Генерального прокурора щодо ходу розслідування справи Г.Гонгадзе.
Про таке рішення Погоджувальної ради парламенту повідомив голова Тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування справи Г.Гонгадзе та інших резонансних справ Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО в інтерв`ю журналістам.
Він зазначив, що сьогодні на Погоджувальній раді запропонував заслухати таку інформацію на поточному тижні, але через те, що Генеральний прокурор знаходиться у відрядженні (на конференції у Лондоні - УНІАН), було ухвалено рішення заслухати таку інформацію на наступному пленарному тижні. (Наступний пленарний тиждень у ВР - 23-27 вересня)
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ