Українці матимуть змогу слухати трансляцію засідань Верховної Ради на Першому Національному радіоканалі та см-хвилях, УНIАН

4 Вересня 2002
0
962
4 Вересня 2002
16:08

Українці матимуть змогу слухати трансляцію засідань Верховної Ради на Першому Національному радіоканалі та см-хвилях, УНIАН

0
962
Українці матимуть змогу слухати трансляцію засідань Верховної Ради на Першому Національному радіоканалі та см-хвилях, УНIАН
Українці матимуть змогу слухати трансляцію засідань Верховної Ради на Першому національному радіоканалі та СМ-хвилях. Про це повідомив голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола ТОМЕНКО, підсумовуючи результати сьогоднішнього засідання комітету.

Як передає кореспондент УНІАН, він зазначив, що на сьогоднішньому засіданні комітет розглянув питання виконання Постанови ВР «Про порядок висвітлення роботи другої сесії ВР України четвертого скликання», яка була прийнята наприкінці минулої сесії парламенту.

Результати розгляду цього питання дають комітету можливість стовідсотково гарантувати, що постанова буде виконана, наголосив М.ТОМЕНКО.

Як відомо, відповідно до постанови Національна радіокомпанія (УР-1) повинна вести трансляції у дні пленарних засідань Верховної Ради з 10.00 до 18.00 у вівторок та четвер і з 10.00 до 14.00 - у середу та п`ятницю. Крім того, у прямому ефірі УР-1 мають транслюватися щотижневі 45-хвилинні тематичні передачі за участю в них представників усіх депутатських груп (фракцій) та позафракційних народних депутатів.

Національна телекомпанія України (УТ-1) повинна транслювати щоденники сесії ВРУ (30 хвилин) та тематичні передачі за участю в них на пропорційній основі представників депутатських груп (фракцій), позафракційних народних депутатів. Щосуботи така передача має тривати 45 хвилин.

Також укладені угоди про висвітлення законодавчої роботи ВР з телерадіокомпанією «Ера» (інформаційно-аналітичні матеріали виходитимуть як на ТРК «Ера-Радіо», так і на телеканалі «Ера»), а угода з радіокомпанією «Радіо-рокс Україна» дозволяє вести прямі радіотрансляції парламентських засідань на СМ-хвилях.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
962
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду