Новий канал шукає відео для документального фільму про події 1991 року

30 Серпня 2002
0
684
30 Серпня 2002
14:55

Новий канал шукає відео для документального фільму про події 1991 року

0
684
Новий канал шукає відео для документального фільму про події 1991 року
Новий канал розпочав виробництво документального фільму про події 1991 року. Це унікальний проект-дослідження, оскільки історія того періоду ще не написана. Він Єрунтуватиметься на спогадах учасників подій, як політиків, які ініціювали глобальні процеси, так і громадян, які були, так би мовити, “рядовими історії”.



Ми зіткнулися з об’єктивними складнощами у пошуку кіно-, відеоархівів за цей період: багато подій періодів ГКЧП, мітингів і демонстрацій літа-осені 1991 року і навіть референдуму та президентських виборів грудня 1991 року або не знімалися взагалі, або представлені відеоматеріалами, які використовуються щороку.



Ми просимо відгукнутися колег, які мають відео того періоду.



Йдеться не тільки про події в столиці, а швидше про події в регіонах, про що у державних архівах майже нічого немає. Нас цікавлять у першу чергу подієві зйомки того часу, проте, можливо, в когось збереглися спогади учасників, життєві історії, тощо.



Наприклад, в Ужгороді 20 серпня 1991 року на вулицях з’явилися листівки, підписані полковником Віленом Мартиросяном про вивід з-під командування союзного міністра оборони полку, яким він, Мартиросян, командував. Можливо, ужгородці мають відео вулиць з такими листівками? Є відома історія про те, як у Львові опечатали обком партії, але чи є десь таке відео? Можливо зафіксовані якість маловідомі факти?



Ми готові обговорювати умови придбання цих відеоматеріалів.



Сподіваємося на співпрацю.



Для з’ясування додаткових деталей просимо звертатися до Ірини Чемерис за тел (044) 2284944, 2281911, 2290277, e-mail:novamova@depo.kiev.ua.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
684
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду