У порушенні кримінальної справи за фактом смерті Вередюка відмовлено - прокуратураУНІАН
За її словами, результати судово-гістологічного і судово-токсикологічного досліджень тіла засвідчили, що Ю.Вередюк помер 19 липня від гострої серцево-судинної недостатності, що розвинулася внаслідок повторного інфаркту міокарда.
«При дослідженні внутрішніх органів наявності отрути, алкоголю, наркотиків і похідних до них не встановлено», - сказала Н.ЗАЙЦЕВА. За її словами, 31 липня за фактом смерті Ю.Вередюка в порушенні кримінальної справи відмовлено за відсутністю складу злочину.
Довідка УНІАН: Керівник Слов'янської ТРК "ТОР" І.Александров помер 7 липня 2001 р. в лікарні після того, як невідомі жорстоко побили його біля входу до телекомпанії. У вбивстві І.Александрова звинувачувався Ю.Вередюк, хоч парламентська комісія з розслідування вбивства журналіста висловила сумніви в його вині.
17 травня цього року суд у Слов'янську ухвалив виправдувальний вирок звинуваченому Ю.Вередюку за недоведеністю його участі в здійсненні злочину і постановив звільнити його з-під варти в залі судового засідання. Донецька обласна прокуратура оскаржила це рішення в Верховному Суді.
19 липня Ю.Вередюк помер, за висновками лікарів, від серцевої недостатності.
25 липня Верховний Суд України частково задовольнив касаційну скаргу Донецької облпрокуратури, скасувавши вирок Донецького апеляційного суду щодо Ю.Вередюка і направивши справу на нове розслідування.
29 липня генеральний прокурор України Святослав ПІСКУН повідомив, що Генпрокуратурі відомі замовники вбивства журналіста Ігоря Александрова. За його словами, кримінальна справа по цьому вбивству вже "істотно просунулася в розслідуванні". Зокрема, сказав С.ПІСКУН, "у нас є прізвища, імена і по батькові замовників злочину і навіть їх фотографії". Він додав, що ці особи вже оголошені в розшук.
УНІАН
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ