У Львові правосуддя може продемонструвати дію указу про відкритість влади, Німецька хвиля
Приводом для подання судового позову журналістом львівської газети "Експрес" Богданом Куфриком на міського голову Любомира Буняка став безпрецедентний випадок, коли мер Львова на одній з прес-конференцій попросив журналіста залишити залу. Мовляв, його, як і кореспондентів ще одного провідного видання, ніхто не запрошував.
Самі журналісти вважають, що до такого кроку мер вдався після серії критичних публікацій на його адресу щодо трагедії, яка сталася на летовищі "Скнилів".
За підтримкою львівський журналіст звернувся до правозахисників, у тому числі до міжнародної організації "Репортери без кордонів". Богдан Куфрик вимагає від міського голови публічного вибачення та моральної компенсації на загальну суму близько тисячі гривень. Керівники львівських видань уже оприлюднили заяву, де йдеться про те, що мер не лише порушив закони України про пресу, інформацію та державну службу, але й позбавив міську громаду інформації про роботу міської ради.
Зараз влада відмовляється давати будь-які коментарі з цього приводу.
Німецька хвиля
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ