

Майже всі незалежні радіостанції, а також телебачення Чорногорії припинили в четвер на півгодини свої програми. Журналісти протестували проти ухвалення чорногорським парламентом змін до закону про інформацію, які, на їхню думку, означають державний контроль за мас-медіа. Розповідає Григорій Овад: Сам президент Чорногорії Міло Джуканович висловився негативно щодо прийняття цих законів парламентом, однак після другого читання був змушений їх підписати. Координатор Союзу незалежних електронних засобів інформації (УНЕМ) Ранко Вуйович уважає "незрозумілим, чому представники ОБСЄ та Ради Європи дискутують тільки з представниками політичного істеблішменту, які в свою чергу намагаються утримати політичну монополію у сфері мас-медіа". Протест уже довів, однак, до певних результатів, оскільки вже в п"ятницю представники ОБСЄ, Ради Європи та всі парламентські партії зустрінуться в чорногорському парламенті, щоб обговорити всі суперечливі зміни новоприйнятих законів. Нагадаємо, що чорногорський уряд було розпущено недавно парламентом, в якому особливу вагу має Соціалістична Народна партія, близька партії Мілошевича в Сербії. Загальні вибори в Чорногорії відбудуться на початку жовтня цього року.
Німецька хвиля
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена