

В електронних засобах масової інформації з’явилося неправдиве повідомлення про те, що ніби я вимагаю від Генпрокуратури видати “таращанське тіло” для поховання, відмовляюсь від створення будь-яких комісій по справі Георгія Гонгадзе. Хочу відповідально заявити, що нічого подібного не має місця в моїх вимогах. Я категорично не вважаю потрібним створення будь-якої комісії або групи для розслідування за ініціативою і під контролем української влади. Маю всі підстави заявити, що на жодне моє запитання дотепер на протязі двох років я не отримала жодної конкретної відповіді від Генпрокуратури. Єдина моя вимога на сьогодні -- це є надання дозволу Генпрокуратурою чи іншими владними структурами в Україні на участь генерального секретаря “Репортерів без кордонів” Робера Менара у розслідуванні справи мого сина Георгія Гонгадзе, в тому числі і у проведенні експертизи. На жаль, з цього приводу надали єдину відповідь – відмовити Роберу Менару у праві брати участь в роботі комісії і в проведенні експертиз. В цьому грубо порушуються права людини і потерпілої мами Георгія Гонгадзе, яка протягом двох років марно намагається встановити істину в Україні . Всесвітня організація “Репортери без кордонів” розв’язали вже не одну справу загибелі журналістів в інших країнах світу. Я маю надію лише на цю організацію на чолі з паном Робером Менаром. Ще раз повторюю, я вимагаю участі Робера Менара у розслідуванні справи Георгія Гонгадзе. Усі інші вимоги Генпрокуратури у створенні комісії і слідчих груп не мають для мене ніякого сенсу. Леся Гонгадзе, 22 липня 2002 року.
IMI
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена