Генпрокуратура починає формувати нову оперативно-правову групу з розслідування справи Гонгадзе, до співпраці з якою запрошує рідних журналіста, УНІАН

12 Липня 2002
0
589
12 Липня 2002
13:24

Генпрокуратура починає формувати нову оперативно-правову групу з розслідування справи Гонгадзе, до співпраці з якою запрошує рідних журналіста, УНІАН

0
589
Генпрокуратура починає формувати нову оперативно-правову групу з розслідування справи Гонгадзе, до співпраці з якою запрошує рідних журналіста, УНІАН
Генеральна прокуратура України з 12 липня починає формування нової оперативно-слідчої групи з розслідування кримінальної справи за фактом вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

До складу групи, яку буде сформовано протягом тижня, призначаються кращі слідчі з досвідом розкриття вбивств, провідні фахівці карного розшуку, криміналісти, експерти у галузі застосування оперативно-технічних засобів, судової медицини.

З метою встановлення істини найближчим часом буде проведено всі необхідні й можливі слідчі дії та здійснено судові експертизи, до яких долучаються провідні експерти як з України, так і з-за кордону.

Генеральна прокуратура з сьогоднішнього дня, 12 липня активізує контакти з усіма правоохоронними органами, експертами, фахівцями, які пропонували допомогу в розслідуванні «справи Гонгадзе».

До співпраці з оперативно-слідчою групою запрошуються родичі і близькі Гонгадзе, а також усі громадяни, які можуть повідомити слідству інформацію щодо обставин цієї резонансної справи.

Генеральна прокуратура заявляє, що розслідування буде проводитись енергійно, наполегливо, об’єктивно, з використанням усіх можливостей правоохоронної системи України і допомоги громадян.

Кожен факт, кожне свідчення, які можуть допомогти встановленню істини, будуть ретельно досліджені й оцінені слідством, запевнили у Генпрокуратурі.

За наявною у Генпрокуратурі інформацією, громадське об’єднання «Антикорупційний форум» встановило преміальну винагороду в розмірі 5 млн. грн.за розкриття вбивства Г.Гонгадзе, і цю ініціативу підтримав Президент України.


УНІАН
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
589
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду