Генпрокуратура починає формувати нову оперативно-правову групу з розслідування справи Гонгадзе, до співпраці з якою запрошує рідних журналіста, УНІАН
До складу групи, яку буде сформовано протягом тижня, призначаються кращі слідчі з досвідом розкриття вбивств, провідні фахівці карного розшуку, криміналісти, експерти у галузі застосування оперативно-технічних засобів, судової медицини.
З метою встановлення істини найближчим часом буде проведено всі необхідні й можливі слідчі дії та здійснено судові експертизи, до яких долучаються провідні експерти як з України, так і з-за кордону.
Генеральна прокуратура з сьогоднішнього дня, 12 липня активізує контакти з усіма правоохоронними органами, експертами, фахівцями, які пропонували допомогу в розслідуванні «справи Гонгадзе».
До співпраці з оперативно-слідчою групою запрошуються родичі і близькі Гонгадзе, а також усі громадяни, які можуть повідомити слідству інформацію щодо обставин цієї резонансної справи.
Генеральна прокуратура заявляє, що розслідування буде проводитись енергійно, наполегливо, об’єктивно, з використанням усіх можливостей правоохоронної системи України і допомоги громадян.
Кожен факт, кожне свідчення, які можуть допомогти встановленню істини, будуть ретельно досліджені й оцінені слідством, запевнили у Генпрокуратурі.
За наявною у Генпрокуратурі інформацією, громадське об’єднання «Антикорупційний форум» встановило преміальну винагороду в розмірі 5 млн. грн.за розкриття вбивства Г.Гонгадзе, і цю ініціативу підтримав Президент України.
УНІАН
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ