Сервіс Ovva.tv перезапустився в новому дизайні

Сервіс Ovva.tv перезапустився в новому дизайні

14 Квітня 2016
1509
14 Квітня 2016
17:22

Сервіс Ovva.tv перезапустився в новому дизайні

1509
Сьогодні, 14 квітня, мережа відеодистрибуції Ovva.tv від «1+1 медіа» була перезапущена в новому дизайні. Тестовий період роботи дав змогу чіткіше зрозуміти сценарії використання сервісу як кінцевими відвідувачами, так і партнерами
Сервіс Ovva.tv перезапустився в новому дизайні
Сервіс Ovva.tv перезапустився в новому дизайні

Інтерфейс Ovva.tv став більш дружнім для користувачів, зокрема, змінилась структура сайту. Найпопулярніші продукти винесли у слайдер на першому екрані, весь контент згрупували за розділами. Так, з'явилися наступні вибірки: «зараз дивляться», «популярне», «найкращі ТВ-шоу» та інші. Це дозволяє краще структурувати контент, а з тим і легше орієнтуватися на сайті.

Також було додано сторінку з найсвіжішим відео на ресурсі – «останні додані». Крім того, значно спростить орієнтацію зручна система пошуку, яка також з’явилась на сайті.

«Мипроаналізували cлабкі місця в попередньому інтерфейсі і перезапустили сервіс, додавши необхідний користувачам функціонал. В подальшому ми сфокусуємося на розвитку b2b-інструментів в рамках Ovva.tv. Наша мета - максимально полегшити роботу партнерських майданчиків, які працюють з контентом "1+1 медіа" та бібліотекою партнерів», - зазначив керівник Ovva.tv Павло Педенко.

Нагадаємо, у тестовому режимі сервіс Ovva.tv був запущений у лютому цього року. "1+1 медіа" першою серед українських медіагруп створила подібний проект. Ovva.tv відкриває можливість монетизувати відеобібліотеку групи і партнерів проекту за рекламною моделлю та здійснювати захист авторських прав на відеоконтент за допомогою інструменту SUDUM.

Прес-служба «1+1 медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Прес-служба «1+1 медіа»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1509
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду