Президент "Таких справ" вимагає покарання податківців за порушену ними щодо видавництва кримінальну справуУНІАН
Президент видавництва нагадав, що за останні п’ять місяців податківці провели п’ять позапланових перевірок видавництва, і лише за підсумками однієї з них отримано підсумковий акт, який фірма оскаржує в суді. Але, за словами С.ДАНИЛОВА, розгляд цієї справи призупинено за клопотанням самих податківців, які послались на порушення кримінальної справи. Він підкреслив, що «справу порушено для приховування відсутності доказів. Тепер діє принцип таємничості слідства і так далі». Як повідомляв УНІАН, 27 червня Господарський суд м.Києва на 90 днів продовжив арешт рахунків видавництва «Такі справи». Коментуючи цю ухвалу суду, С.ДАНИЛОВ сказав, що її «мета полягає у тому, аби позбавити 304 родини працівників зарплати, заблокувати функціонування підприємства, поставити його на коліна».
Підсумовуючи, С.ДАНИЛОВ наголосив, що «податківці під виглядом «боротьби з відмиванням «брудних» коштів» хотіли провернути операцію з майновим перерозподілом нашої фірми, тобто, просто кажучи, захопити її». «Запевняю - в ДПА нічого не вийде. Ми пікетували податкову в День Конституції. Ми захищатимемо свої права в суді, як в Україні, так і за кордоном. Правда за нами, і ми хочемо, щоб винні були достойно покарані», - наголосив президент підприємства «Такі справи». Як повідомляв УНІАН, Господарський суд Києва розглядає справу за позовом видавничо-поліграфічної фірми "Такі справи" до Державної податкової інспекції Солом`янського району Києва та Київської міської податкової адміністрації. Фірма вимагає визнати недійсним накладення на неї податковими органами штрафів у розмірі майже 1,5 млн. грн. за порушення податкового законодавства. 20 червня податкова міліція ДПА наклала арешт на банківські рахунки видавництва, мотивуючи своє рішення тим, що воно відмовилося надати можливість для перевірки підприємства. Прес-служба "Таких справ" заявила, що навпаки - президент фірми С.ДАНИЛОВ просив податківців залишитися для з'ясування законності їхніх дій. Це зафіксовано на відеоплівку, тому керівництво "Таких справ" вважає таке рішення незаконним і подає позов до суду. 27 червня Господарський суд м.Києва прийняв рішення продовжити блокування рахунків видавництва "Такі справи" на 90 робочих днів. 2 липня заступник голови ДПА України, начальник Податкової міліції генерал-полковник Віктор ЖВАЛЮК повідомив на прес-конференції, що стосовно видавництва "Такі справи" порушено кримінальну справу і призначено комплексну податкову перевірку. Справу порушено за ст. 212 Кримінального кодексу (навмисне ухиляння від сплати податків). За інформацією начальника Податкової міліції, обсяг несплати податків видавництвом "Такі справи" становить близько 1 млн. грн. Щоб з'ясувати остаточну суму несплачених податків, призначено комплексну податкову перевірку підприємства за участю аудиторів й інших фінансових спеціалістів, сказав В.ЖВАЛЮК. Довідка УНІАН. "Такі справи" - литовське дочірнє приватне підприємство, що займається видавничою та поліграфічною діяльністю. Працює на ринку 14 років. За цей час фірма стала одним з найбільших та найвідоміших підприємств країни у своїй галузі.
УНІАН
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ