Нацрада спростовує повідомлення УТН

2 Липня 2002
0
650
2 Липня 2002
16:30

Нацрада спростовує повідомлення УТН

0
650
Нацрада спростовує повідомлення УТН
27 червня 2002 року в програмі “УТН” на канлі УТ-1 пройшов сюжет щодо ситуації навколо діяльності FM-радіостанцій міста Одеси, де стверджується, що Національна рада з питань телебачення й радіомовлення позбавила “єдине в Одесі україномовне Радіо “На Троїцькій” (Одеська державна телерадіокомпанія) ліцензії мовлення на FM-хвилях на користь Армянського радіо, яких вже стало два.



Національна рада з питань телебачення та радіомовлення вважаємо за необхідне зробити уточнення: в Одесі працює лише одне “Армянське радіо” – ТОВ “Радіомовна компанія “Армянське радіо – Україна” на частоті 104, 3 МГц. Саме воно має усі права на використання вказаного логотипу. Інша радіостанція ТОВ “ТРК 52 канал”, що працює на частоті 103, 8 Мгц використовує позивні “Армянское радио” без офіційного на це погодження.

Дворічна діяльність ТОВ “Радіомовна компанія “Армянське радіо-Україна” знайшла підтримку з боку вірменської громадскості України та міста. Про це зокрема, свідчать, численні листи до Національної ради від правління одеської культури, спілки вірменської культури, сіплки вірмен України, Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Вірменія в Україні Грача Сілваняна.

Радіо “На Троїцькій” Одеської державної телерадіокомпанії рішенням Національної ради не визнано переможцем конкурсного відбору на частоті 104, 3 МГц, оскільки дана ТРК запропонувала менш цікаву й оригінальну концепцію мовлення, а також впродовж тривалого часу надавала ефір іншим мовникам.

Прес-служба Національної ради висловлює побажання журанлістам УТН глибше і точніше готувати матеріали, які були б позбавлені суб’єктивізму в оцінках тих чи інших рішень національної ради.

Прес-реліз Націонанальної ради
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
650
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду