Одеське обласне радіо оскаржить у суді рішення Нацради про позбавлення його ліцензії, УНІАН

26 Червня 2002
0
575
26 Червня 2002
13:13

Одеське обласне радіо оскаржить у суді рішення Нацради про позбавлення його ліцензії, УНІАН

0
575
Одеське обласне радіо оскаржить у суді рішення Нацради про позбавлення його ліцензії, УНІАН
Колектив Одеського обласного радіо не згоден з рішенням Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, яким відмовлено у продовженні ліцензії на частоту 104,3 мегагерца, і подає до суду. Про це йдеться у Відкритому листі колективу облрадіо Президенту України Леоніду КУЧМІ, переданому УНІАН.

Як зазначають автори листа, «упродовж 72 років колектив Одеського обласного радіо ще ніколи не був у такій скруті і приниженні». У зверненні йдеться, що 20 червня поточного року Нацрада з телебачення і радіомовлення відібрала в облрадіо частоту 104,3 мегагерца, на якій велося мовлення з 1998 року. «Причому порівняно недавно заснованому «Армянскому радио» передано дві частоти – 104,3 і 103,8, а єдине в регіоні україномовне радіо «На Троїцькій» позбавлено єдиної», підкреслюється у листі.

Колектив радіожурналістів «глибоко обурений рішенням Нацради з телебачення і радіомовлення про відмову нашому радіо у продовженні ліцензії на частоту 104,3 мегагерца, на якій ми ведемо мовлення з 1998 року, оскільки цим рішенням від 20 червня фактично перекреслюються будь-які перспективи розвитку державного радіомовлення в регіоні».

Як зазначають автори листа, Нацрада, «на словах заявляючи про те, що пріоритет при наданні ліцензій надаються україномовним радіостанціям і тим, які вже працювали на певній частоті, насправді ухвалює рішення на користь комерційних радіостанцій, де нема жодного українського слова».

За словами директора облрадіо Сергія КОМАРА, рішення Нацради про передачу двох частот «Армянскому радио», що ставить за мету забезпечувати інтереси 20-тисячної вірменської громади Одещини, «призведе до скорочення обласного мовлення на 12 годин на добу, що, власне, є замовленням Держкомінформполітики. А далі - до скорочення кадрів облрадіо і безробіття високопрофесійних журналістів».

«Прикро, що людям з такими підходами доручено формувати інформаційний телерадіопростір держави», - зазначається у відкритому листі колективу Одеського облрадіо.

УНІАН
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
575
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду