Більш як 300 робітників видавництва «Такі справи» у День Конституції пікетуватимуть ДПА м.Києва , УНІАН

26 Червня 2002
0
590
26 Червня 2002
09:47

Більш як 300 робітників видавництва «Такі справи» у День Конституції пікетуватимуть ДПА м.Києва , УНІАН

0
590
Більш як 300 робітників видавництва «Такі справи» у День Конституції пікетуватимуть ДПА м.Києва , УНІАН
Більш як 300 робітників видавничо-поліграфічного центру «Такі справи» мають намір у День Конституції України 28 червня пікетувати Державну податкову адміністрацію міста Києва.

Про це вони повідомили у відкритому листі до Президента України Леоніда КУЧМИ, Київського міського голови Олександра ОМЕЛЬЧЕНКА та голові Державної податкової адміністрації України Миколи АЗАРОВА. Текст листа передано агентству УНІАН.

За словами робітників видавництва, вони мають на меті домогтися виплати зарплати, що унеможливлено арештом рахунків фірми.

Вони протестують проти того, що «податківці незаконно наклали арешт на рахунки їхньої фірми і через це їм не виплачено зарплату. Рішення про арешт рахунків прийняла податкова міліція, яка взагалі, згідно із законом, не має права цього робити». У відкритому листі наголошується, що це «лист на свободу з-за грат «податкового ізолятора», куди нас кинуто протизаконним рішенням податкової міліції».

Робітники фірми вважають, що є підстави припускати, що податківці прагнуть заарештувати майно «Таких справ», а потім продати його за безцінь самим собі. Вони наголошують, що тиск на їхнє підприємство триває вже майже шість місяців. За цей час було проведено п’ять позапланових перевірок. «Податківці не виявили жодних порушень, що підтвердив Господарський суд міста Києва, який залишив позов податківців до «Таких справ» без ухвали, обгрунтувавши своє рішення відсутністю доказів вини «Таких справ».

«Захищаючи свої законні права на працю та винагороду за неї, захищаючи саму законність в нашій державі, принципи справжньої демократії», працівники видавництва вийдуть «до стін податкової з мітингом протесту проти свавілля та беззаконня» - і вийдуть «саме в День Конституції», тому що «в цей день у нас нема грошей, щоб святкувати його. Цього разу обійдеться без свята. Але ми зробимо це, аби в майбутньому це свято залишилось, щоб знов не настала чорна доба адміністративного терору».

Робітники «Таких справ» просять адресатів свого відкритого листа «втрутитися у цю справу і допомогти встановленню законності та покаранню винних», тому що «це ваш святий обов’язок й одночасно запорука надійного захисту в майбутньому не тільки наших мозолястих рук, а й рук і щастя ваших дітей, близьких, вашого народу».

Як повідомляв УНІАН, Господарський суд Києва розглядає справу за позовом видавничо-поліграфічної фірми "Такі справи" до Державної податкової інспекції Солом`янського району Києва та Київської міської податкової адміністрації. Фірма вимагає визнати недійсним накладення на неї податковими органами штрафів у розмірі майже 1,5 млн. грн. за порушення податкового законодавства. Фірма стверджує, що порушень, які їй інкримінуються, допущено не було, крім того, перевірки й обшук підприємства здійснювався з порушенням законів.

За версією "Таких справ", 25 березня цього року прес-служба ДПА оприлюднила заяву, в якій "Такі справи" було звинувачено у протиправній діяльності з відмивання "брудних коштів". Закидалося, що фірма нібито є учасником мережі з легалізації "брудних коштів" із залученням "фіктивних" фірм. Цю мережу податківці пов`язували з Юлією ТИМОШЕНКО. Видавництво в свою чергу повідомило, що йому не пред`явлено жодних офіційних звинувачень. Керівники "Таких справ" на прес-конференції заявили, що усі позапланові перевірки суперечили закону і мали винятково замовний характер. За словами керівництва фірми, проблеми з податківцями почалися після того, як під час виборів фірма виконала замовлення на виготовлення рекламних матеріалів з боку деяких політичних сил. Зокрема, було видрукувано рекламні матеріали для деяких опозиційних партій, і не випадково після цього, вважають керівники фірми, нібито протизаконну діяльність фірми було "прив`язано" до імені Ю.ТИМОШЕНКО. Ніхто не взяв до уваги, наголосив президент компанії Сергій ДАНИЛОВ, те, що фірма виконує замовлення абсолютно різних політичних сил, незалежно від їхнього спрямування, керуючись при цьому винятково комерційними інтересами.

Як відзначають у прес-службі видавництва, за підсумками п'яти позапланових перевірок фірма отримала лише один акт про стягнення штрафу, який "Такі справи" оскаржують в суді. І незважаючи на численні звертання до податкових органів з проханням поінформувати про результати усіх перевірок, інші акти так і не було надано.

Представники податкових органів лише цього тижня двічі намагалися провести перевірку приватного видавничо-поліграфічного центру "Такі справи", не маючи належним чином оформлених документів, повідомляє прес-служба центру. Зокрема, 17 та 18 червня на підприємство намагалися незаконно потрапити представники податківців з метою проведення шостої позапланової перевірки за останні півроку, наголошують у прес-службі підприємства. Причому у вівторок разом з перевіряючими на підприємство "увірвалися двоє автоматників із податкової поліції".

Керівництво компанії, вважаючи дії податківців незаконними, обидва рази викликало міліцію. Обидва рази конфлікт завершувався після втручання викликаних підрозділів МВС.

20 червня о 12.00 податкова міліція ДПА наклав арешт на банківські рахунки видавничо-поліграфічного центру «Такі справи», мотивуючи своє рішення тим, що видавництво відмовилося надати можливість для перевірки підприємства.

Прес-служба «Таких справ» повідомляє, що навпаки - президент фірми Сергій ДАНИЛОВ просив податківців залишитися для з’ясування законності їхніх дій. Це зафіксовано на відеоплівку, тому керівництво «Таких справ» вважає таке рішення незаконним і подає позов до суду.

Довідка УНІАН. "Такі справи" - литовське дочірнє приватне підприємство, що займається видавничою та поліграфічною діяльністю. Працює на ринку 14 років. За цей час фірма стала одним з найбільших та найвідоміших підприємств країни у своїй галузі.

Читайте також:

"Такі справи" можуть звинуватити, що вони відмивали брудні гроші під керівництвом Леоніда Кучми
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
590
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду