Судові виконавці шукають керівництво РТПЦ, щоб повернути ефір “ЮТАРу”IMI

25 Червня 2002
0
512
25 Червня 2002
14:04

Судові виконавці шукають керівництво РТПЦ, щоб повернути ефір “ЮТАРу”IMI

0
512
Судові виконавці шукають керівництво РТПЦ, щоб повернути ефір “ЮТАРу”IMI
Сьогодні о 9.00 мало відбутися примусове поновлення трансляцій телекомпанії “ЮТАР” на 37-у каналі. Проте, судові виконавці, які виконують розпорядження Шевченківського районного суду, так і не піднялися вище прохідної київського радіотелепередавального центру, оскільки керівництва РТПЦ на місці не виявилося. В “ЮТАРі” вважають, що зрив виконання судового рішення був запланованим. “Відповідальні особи РТПЦ знали, що ми вимагатимемо примусово включення нас і свідомо ховаються від виконання судового рішення”, -- сказала ІМІ віце-президент Олена Кубишкіна. У передавальному центрі це спростовують, говорять, що їхній директор Валер’ян Сидоренко був на суді, а його заступник від сьогодні пішов у відпустку.

20 червня близько 13.10 на 37-у каналі, згідно з рішенням Національної ради з питань теле- і радіомовлення, замість передач “ЮТАРу” РТПЦ почав транслювати програми “TV Табачук”. Раніше Шевченківський райсуд попередив керівництво передавального центру про кримінальну відповідальність відносно будь-яких дій стосовно відключення телепрограм "ЮТАРу". Ще 17 квітня 2002 року Нацрада визначила “TV Табачук” переможцем конкурсу на право користування 37-м каналом. Рішення Нацради було опротестовано телекомпанією “ЮТАР”, яка близько 10 років провадить трансляції на цьому каналі. Не зважаючи на те, що Господарський суд Києва постановив призупинити будь-які дії в напрямку надання ліцензії на 37-й дециметровий канал, Нацрада ігнорувала рішення суду.


P.S. (від "Детектор медіа")Вадим Табачук, директор ТОВ "Телестудія "Служба інформації" (канал "TV-Табачук) вважає, що формулювання представників "ЮТАРу" з приводу невиконання РТПЦ рішення суду є не коректним. Оскільки йдеться не про остаточне рішення суду, а лише про ухвалу.Табачук каже, що ліцензія телеканалу "ЮТАР" закінчилася, і його мовлення на 37 каналі було б незаконним.


Раніше Олег Борис, віце-президент "ЮТАРу", говорив про те, що у них є ухвала суду, де йдеться про заборону відключення телеканалу до остаточного рішення суду.


IMI
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
512
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду