18 червня у Сенаті США відбувся перегляд фільму "Killing the story" про життя і смерть Георгія Гонгадзе

19 Червня 2002
0
588
19 Червня 2002
13:35

18 червня у Сенаті США відбувся перегляд фільму "Killing the story" про життя і смерть Георгія Гонгадзе

0
588
18 червня у Сенаті США відбувся перегляд фільму "Killing the story" про життя і смерть Георгія Гонгадзе
18 червня в одній з аудиторій Сенату США відбувся перегляд фільму "Вбити історію" ("Killing the Story") про життя і смерть Георгія Гонгадзе, повідомляє інтернет-видання «Українська правда».

"Вбити історію" мовою західних журналістів означає "зацензорувати" статтю, не допустити її до друку, відзначає «УП». Фільм показували у США уперше. За інформацією Мирослави Гонгадзе, американське громадське телебачення PBS вже придбало права на демонстрацію фільму.

На зустрічі з глядачами виступив Олександр Єльяшкевич, який приїхав у Вашингтон спеціально з Нью-Йорка (О.Єльяшкевич перебуває у США, де готує позов на Президента України Леоніда КУЧМУ, звинувачуючи главу держави в організації замаху на його життя. О.Єльяшкевич також звернувся до відповідних установ США з проханням надати йому політичний притулок - УНІАН).

Як повідомляв УНІАН, 44-хвилинний документальний фільм виробництва корпорації Бі-Бі-Сі «Killing the Story» було знято в Англії, Україні та США цієї зими. Фільм аналізує не лише обставини зникнення і слідства у справі Георгія Гонгадзе, але також подає розвиток подій довкола плівок колишнього майора Державної служби охорони Миколи Мельниченка.

У фільмі журналістів Бі-Бі-Сі вміщено інтерв'ю з Президентом України Леонідом Кучмою, де він заперечує свою причетність до загибелі Г.Гонгадзе. Про непричетність вищого українського керівництва до загибелі журналіста говорить і заступник генерального прокурора України Олексій Баганець.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
588
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду