Робер Менар все ще сподівається на співпрацю із українською владою.
“Згідно із українським законодавством, я маю право свідчити, представляти докази і подавати клопотання. З метою пошуку істини і сприяння просуванню слідства я прошу вас дозволити мені ознайомитись із змістом постанов про призначення експертиз і з висновками експертів, що проводили дослідження "таращанського тіла". Лише після вивчення зазначених документів ми зможемо зробити висновок про реальну потребу нової експертизи і у разі потреби сформулювати наші запитання для нової експертизи. В якості представника потерпілої сторони я прошу вас надати мені можливість поставити питання експерту і визначити експертну установу для проведення такої експертизи.” – зазначається у клопотанні на ім’я Миколи Гарника. У цьому ж документі Робер Менар висловив своє здивування з приводу того, що його попереднє клопотання від 15 травня 2002 року, у якому він просив призначити додаткову експертизу і пропонував співпрацю французького судово-медичного експерта, залишилось без відповіді.
У клопотанні на адресу Генеральної прокуратури Робер Менар як пердаствник потерпілої сторони висловив прохання, ознайомити потерпілу сторону з результатами попередніх експертиз і допустити до участі у додатковій експертизі "таращанського тіла" французького експерта, як того просила мати убитого журналіста Георгія Гонгадзе. Репортери без кордонів готові взяти на себе витрати на приїзд і перебування на українській території французького експерта.
Стосовно інформації про намагання української влади залучити до проведення додаткової експертизи німецьких спеціалістів, на яку вже відреагувала Леся Гонгадзе, Робер Менар зазначив наступне: “Згідно з інформацією, оприлюдненою в Інтернеті, додаткова експертиза "таращанського тіла" була призначена іще на початку року і передбачала запрошення німецького спеціаліста для її проведення. Прошу Вас ознайомити потерпілу сторону зі змістом постанови Генеральної прокуратури про призначення цієї експертизи і списком питань, які будуть поставлені іноземним експертам.”
href="http://www.imi.org.ua/">IMI
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ