Кінах займатиметься піаром влади на УТ-1?, Інтерфакс-Україна
Про це він заявив у вівторок у Києві на зустрічі з працівниками Національної телекомпанії України, у зв'язку з думкою про недоцільність існування 9-ти відомчих телепрограм через їх непрофесійну підготовку і, як наслідок, - низького рейтингу.
У висвітленні роботи виконавчої влади і державної пропаганди на телебаченні "не може бути вузьковідомчого і кон'юнктурного підходу", - вважає прем'єр. Він виступає за проведення в цих питаннях "системної роботи" з обліком внутрішньодержавних і міжнародних тенденцій.
На думку Кінаха, у телепрограмі про роботу влади повинні брати участь високопоставлені чиновники, політики, соціологи і економісти, які могли б дати об'єктивну, можливо, навіть жорстку, оцінку діяльності органів влади.
"Така програма повинна бути направлена не на формування "піара" влади, а на забезпечення діалогу між суспільством і владними структурами", - заявив Кінах, додавши, що діалог повинен вестися постійно, а не тільки напередодні парламентських або президентських виборів.
Прем'єр також заявив про свою готовність самому брати участь у таких програмах.
За словами Кінаха, уряд розглядає співпрацю зі ЗМІ, зокрема, з НТКУ, як "важливу складову" формування демократичної держави, а не як короткострокову і кон'юнктурну реакцію на ті чи інші події.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ