"Свобода слова" на ICTV - стандарт української журналістики, УП

6 Червня 2002
0
551
6 Червня 2002
14:45

"Свобода слова" на ICTV - стандарт української журналістики, УП

0
551
"Свобода слова" на ICTV - стандарт української журналістики, УП
Програма "Свобода слова" на телеканалі ICTV – це стандарт української свободи слова, який визначила влада. Таку думку висловив директор Інституту політики, народний депутат України Микола Томенко.

На думку політолога, до Дня журналіста Президент України, ЦВК спільно з Національною радою з питань телебачення та радіомовлення та Державним комітетом інформаційної політики, телебачення та радіомовлення окреслили своє бачення стандартів свободи слова для українців.

Спочатку Леонід Кучма нагородив кращих журналістів і переконливо стверджував, що в нашій країні "йде подальше утвердження свободи слова". Цим Президент дав оцінку діям українських ЗМІ під час парламентських виборів 2002 року.

Підбивши підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще висвітлення ЗМІ підготовки та проведення виборів народних депутатів України 31 березня 2002 року, першими і кращими були названі телевізійні програми "Свобода слова" та "Факти. Вибори." на каналі ICTV.

Відповідно до умов конкурсу, які визначила ЦВК у спеціальній постанові, а провела за рахунок Державного бюджету, то "еталоном українського журналіста" визнано ведучого і керівника інформаційних програм ICTV, громадянина Росії - Дмитра Кисельова, який "забезпечував відкритість і прозорість виборчого процесу" та "підвищував правову культуру учасників виборчого процесу".

Немає потреби аналізувати діяльність телекомпанії ICTV під час виборів 2002 року, про це достатньо писалося. Важливіше інше. Нарешті головні державні інституції, що забезпечують інформаційну політику, визначили що таке "правильна свобода слова по-українські", повідомляє прес-служба партії "Реформи і Порядок".
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
551
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду