

Важко сказати, чи припускали люди, що стояли у червні 1997 року біля джерел виникнення СТБ, що телеканал стане загальнонаціональним. Сподіватися — сподівалися, адже життя в Україні таке багатогранне… Втім, у чому спочатку ніхто не сумнівався, так це у професійному підході до виробництва інформаційних і культурологічних програм. Саме журналісти «ММЦ-Інтерньюз» першими в Україні стали застосовувати нову технологію виробництва новин, засновану на кращих зразках американських та європейських програм такого роду. Особливу увагу глядачів — і в цьому на телеканалі-імениннику впевненi! — з 3 по 7 червня привернуть чотири нових суперпроекти власного виробництва СТБ. Як не голосно це звучить, але досі в Україні жоден канал не звертався до такого жанру як ТБ-арт. «Блакитний квадрат» і «Рожевий фламінго» — перша вітчизняна продукція такого напряму. При цьому СТБ, як канал, що завжди прагне бути на зворотному зв’язку з власним глядачем, пропонує майбутнім шанувальникам і противникам цих проектів зателефонувати за номером (044) 458-43-74 і досить відверто висловитися про побачене. Праця тих, хто ризикнув, не буде марною: у п’ятничному спецвипуску «Відкрита дискусія» автори найцікавіших, ємних і дошкульних висловлювань зможуть почути себе в ефірі. Ну а суперпроекти «Мильна опера» і «Гола правда» напевно викличуть різну реакцію. Проте, до широкого діапазону думок своїх телеглядачів професіоналам з СТБ не звикати. З 3 по 9 червня глядачі зможуть спробувати «теленапій» власного приготування, «Гола правда» на смак нагадує полуничний коктейль з перцем. Відповідає йому й екстравагантна «телезакуска» «Мильна опера» — своєрідне поєднання справжніх українських «інгредієнтів» з «телесоусом» французької пікантності. Вродливі жінки і багато інтриги — що ще потрібно для вечірньої утіхи справжніх чоловіків?
"День"
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена