Українські рекламісти втретє зібралися на Київський міжнародний фестиваль рекламиОльга Годованець,для “Детектор медіа”
У 12-ти конкурсних програмах Фестивалю участь беруть 1658 робіт і понад 350 рекламних агентств, виробників реклами і рекламодавці з десяти країн (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Естонія, Латвія, Литва, Молдова, Росія та Україна). Основні критерії оцінки усіх конкурсних робіт — оригінальність творчого рішення і рівень втілення рекламної ідеї в життя. Організатори київського фестивалю — Всеукраїнська рекламна коаліція і Громадська Рада з реклами.
Найбільш “жорсткою”, за словами організаторів рекламного фестивалю, буде боротьба на конкурсах графічного дизайну (299 робіт), телевізійної і кінореклами (274), друкованої реклами (244). Гостра конкуренція очікується і серед робіт альтернативної реклами, інтернет-реклами і веб-дизайну та радіореклами. Трійку переможців у кожній з 12-ти категорій конкурсів визначатиме авторитетне журі Фестивалю. У його складі — висококваліфіковані експерти експерти з десяти країн світу під головуванням Крістофера Мастерсона (Christofer Masterson), який є Міжнародним креативним директором рекламного агентства Bates Europe (Барселона, Іспанія).
Програма фестивалю насичена різними майстер-класами і спеціальними подіями від інших дружніх рекламних фестивалів, зокрема Кавказького, Нью-Йоркського, Московського та Лондонського. Майстер-класи з інтернет-реклами, медіа-планування, дизайну і т.д. будуть вести фахівці з Москви, Софії, Одеси, Києва, Іпатова, Барселони… Вони будуть розповідати про рекламу і життя брендів у пострадянському просторі, про Маркіза де Сада і Зигмунда Фрейда — хресних батьків рекламних агентств, а також про те, як переконати клієнта у своїй правоті.
Про результати Київського міжнародного фестивалю реклами, а також про те, чим живе український рекламний бізнес? Чому в Україні майже немає соціальної реклами? Що думають закордонні експерти, говорячи про українську рекламу? Якими є останні тенденції розвитку політичної реклами? І чому реклама в Україні, будучи бізнесом, потребує державної підтримки, - читайте на нашому сайті наступного тижня.
Ольга Годованець, для “Детектор медіа”
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ