Як живуть міста, які встигли побувати під контролем ДНР (фоторепортаж)


Слов'янськ та Краматорськ - міста на Сході країни, які ще рік тому були захоплені сепаратистами ДНР. Життя там продовжується, а люди з острахом згадують минулорічні події і сподіваються, що війна не повернеться до їхніх домівок. Вони пам’ятають жахи, які несе та лишає по собі війна.
Центр Краматорська. Колись тут стояв пам'ятник Леніну
Памятник Т. Шевченку у центрі Краматорська
Дітлахи ховаються від спеки у фонтані
Місцевий стріт-арт
Місцева молодь самотужки перейменувала вул. Леніна
Краматорська школа, на якій помітно сліди минулорічних воєнних дій
Краматорські бджілки працюють не покладаючи рук. Хто, як не ми? - кажуть люди
Громадська думка на стінах Краматорського автовокзалу
Сліди обстрілів на стелі при в'їзді в місто адаптували у вигляді маків до Дня перемоги
Центральна площа м. Слов'янськ
Нещодавно тут був памятник вождю радянської революції Леніну
На центральній полощі міста проводиться флешмоб для молоді "Міняй цигарку на цукерку"
Зруйнований будинок по вул. Курсова
Матеріал створено в рамках проекту ГО «Детектор медіа-«Донбас: чесно»
«Донбас: чесно» - проект ГО «Детектор медіа», спрямований на налагодження діалогу між Сходом та рештою України і висвітлення соціальних проблем українського Донбасу, про які нині недостатньо говорять центральні ЗМІ.
До проекту залучено 40 регіональних журналістів (преса, онлайн, телебачення) з різних областей України. Протягом восьми місяців (квітень - листопад 2015 року) вони будуть їздити у відрядження на прифронтовий Донбас, аби підготувати матеріали про проблеми місцевого населення для власних ЗМІ та для републікації на «Детектор медіа», а також для щомісячного ток-шоу «Донбас: чесно», яке ГО «Детектор медіа» виробляє у партнерстві з обласними державними телерадіокомпаніями.
Проект «Донбас: чесно» реалізується ГО «Детектор медіа» спільно з Асоціацією польських журналістів у рамках Польсько-канадської програми підтримки демократії за підтримки програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).
