ЗМІ не забезпечили українським виборцям доступу до неупередженої і збалансованої інформації, -
Крім того, порівняно з попередніми парламентськими виборами, кількість інформації про вибори була значно більшою. Державні і приватні канали, за якими спостерігав ЄІЗМІ, транслювали більше різноманітних програм, включаючи дебати та інтерв'ю. Але, незважаючи на ці позитивні зміни, українські медіа здебільшого висвітлювали діяльність невеликої групи партій і блоків, які підтримують владу або є її союзниками. Більшість газет здебільшого також підтримували провладні партії та блоки. Регіональні ЗМІ висвітлювали, значною мірою, регіональні політичні процеси, а не загальнонаціональні. Якість їх роботи була різною залежно від регіону. Як показав моніторинг, засоби масової інформації Львівської області забезпечили збалансованіше висвітлення подій, ніж ЗМІ на півдні та сході України.
Довідка УНІАН. Європейський інститут засобів масової інформації (ЄІЗМІ) заснований у 1983 р. в Манчестері (Велика Британія). Інститут досліджує вплив засобів масової інформації та інформаційних технологій на суспільні процеси.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ