Продюсер фiльму BBC про Україну i "справу Гонгадзе" заявляє про його об'єктивнiсть, Інтерфакс-Україна

21 Березня 2002
0
593
21 Березня 2002
16:53

Продюсер фiльму BBC про Україну i "справу Гонгадзе" заявляє про його об'єктивнiсть, Інтерфакс-Україна

0
593
Продюсер фiльму BBC про Україну i  "справу Гонгадзе" заявляє про його об'єктивнiсть, Інтерфакс-Україна
Єва Еварт, продюсер документального фiльму корпорацiї "BBC Killing the story", присвяченого ситуацiї в Українi пiсля вбивства журналiста Георгiя Гонгадзе, заявляє, що в фiльмi "немає нiякої пропаганди", а присутня тiльки "об'єктивна спроба аналiзу ситуацiї".

В iнтерв'ю агентству "Iнтерфакс-Україна" в четвер Є.Еварт (Eva Ewart) заявила, що помiчник продюсера Пiтер Берн (Peter Byrne) "не мав права давати i не погодив з керiвництвом" свої коментарi до фiльму, прем'єра якого вiдбудеться 24 березня.

Є.Еварт наголосила, що, згiдно з правилами корпорацiї BBC, змiст програми нiколи не розкривається до її виходу в ефiр.

"BBC нiколи не робить нiякої пропаганди нi для кого", - заявила Є.Еварт.

Напередоднi Пiтер Берн повiдомив, зокрема, що в фiльмi "Killing the story", прем'єра якого вiдбудеться 24 березня в Лондонi в рамках кiнофестивалю, що проводиться мiжнародною правозахисною органiзацiєю Human Rights Watch, вперше детально аналiзуються не тiльки подiї, пов'язанi з убивством Г. Гонгадзе, а й змiст "записiв Мельниченка". Автор фiльму "Killing the story" – вiдомий британський журналiст Том Манголд (Tom Mangold).

Інтерфакс-Україна
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
593
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду