Луганська телекомпанiя звернулася до мiлiцiї в зв'язку з iнцидентом з її оператором , Інтерфакс-Україна

18 Березня 2002
0
542
18 Березня 2002
14:45

Луганська телекомпанiя звернулася до мiлiцiї в зв'язку з iнцидентом з її оператором , Інтерфакс-Україна

0
542
Луганська телекомпанiя звернулася до мiлiцiї в зв'язку з iнцидентом з її оператором , Інтерфакс-Україна
Представники обласного об'єднання "Луганське кабельне телебачення" подали заяву до правоохоронних органiв у зв'язку з iнцидентом, що стався минулої суботи з оператором телекомпанiї.

Як повiдомляє кореспондент агентства "Iнтерфакс-Україна", пiд час зустрiчi з виборцями 16 березня в селi Верхньошеверiвка (Луганська область) народний депутат Валерiй Коломойцев–Рибалко побачив у залi телекамеру i заявив, що "не давав дозволу на зйомку", звинуватив знiмальну групу в тому, що вона "працює на ворогiв", i наказав охоронi вивести оператора iз зали.

Пiсля цього, повiдомляє кореспондент агентства, охоронцi депутата "виволокли iз зали оператора обласного об'єднання "Луганське кабельне телебачення" Олександра Алексєєва i пошкодили йому камеру".

За словами кореспондента ОО "ЛКТ" Олени Красникової, що була присутньою в залi, оператора "виволокли iз зали i пошкодили вiдеокамеру".

Внаслiдок iнциденту О.Алексєєв дiстав травму i був доставлений до лiкарнi. За словами медикiв, у нього виявлено змiщення двох хребетних дискiв i незначнi удари. Зараз оператора переведено до обласної клiнiчної лiкарнi в неврологiчне вiддiлення.

"Представники телекомпанiї за фактом подiї подали заяву до правоохоронних органiв i зроблять все, щоб виннi в iнцидентi понесли покарання," – заявив в iнтерв'ю агентству генеральний директор ОО "ЛКТ" Герман Кудiнов. Вiн також зазначив, що матерiальнi збитки, завданi телекомпанiї, поки що точно не визначенi, однак, вартiсть телекамери, якою користувався О.Алексєєв, становить 30 тис. грн.

Інтерфакс-Україна
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
542
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду