Інстітут політики презентував довідники, в яких вміщені повні виборчі списки та програми партій і блоків, УНІАН

18 Березня 2002
0
587
18 Березня 2002
13:17

Інстітут політики презентував довідники, в яких вміщені повні виборчі списки та програми партій і блоків, УНІАН

0
587
Інстітут політики презентував довідники, в яких вміщені повні виборчі списки та програми партій і блоків, УНІАН
Сьогодні в рамках «круглого столу» «Вибори 2002: поразка чи шанс для демократії» відбулася презентація двох довідників, присвячених парламентським виборам 2002 року. Довідники підготовлені Інститутом політики за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» і Бюро зі співробітництва в Україні Фонду імені Фрідріха Еберта.

Як передає кореспондент УНІАН, довідники містять як загальну інформацію про партії та виборчі блоки, їх передвиборчі програми, так і повні списки суб`єктів виборів з аналізом за професійною діяльністю, статтю, освітою, віком тощо.

За словами керівника регіонального бюро Фонду Ф.Еберта в Україні, Білорусії та Молдові Гельмута КУРТА, ці видання покликані сприяти прозорості виборів, обмеженої через нерівний доступ учасників виборчого процесу до ЗМІ.

Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген БИСТРИЦЬКИЙ зауважив, що ці збірники містять збалансовану інформацію, чим відрізняються від інформації, часто перекручуваної заангажованими ЗМІ.

За словами директора Інституту політики Миколи ТОМЕНКА, запропоновані довідники дозволять значною мірою «відкрити» для громадськості виборчі партійні списки, зробивши таким чином прозорішою виборчу кампанію та допомагаючи громадянам зробити свідомий вибір.

За словами завідувача відділом Інституту соціології НАН України Сергія МАКЄЄВА, виборчі списки партій та блоків відіграють надзвичайну велике значення для розуміння кадрового потенціалу політичних сил, що беруть участь у парламентських виборах. Він повідомив, що у цих виданнях пропонується знайомство не лише з п`ятіркою лідерів виборчих списків, а й повні списки усіх суб`єктів виборчого процесу із зазначенням коротких біографічних даних.

УНІАН
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
587
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду