З 4 березня на загальнонаціональних телеканалах проводиться кампанія соціальної реклами «За прозорі вибори», УНІАН

15 Березня 2002
0
535
15 Березня 2002
17:17

З 4 березня на загальнонаціональних телеканалах проводиться кампанія соціальної реклами «За прозорі вибори», УНІАН

0
535
З 4 березня на загальнонаціональних телеканалах проводиться кампанія соціальної реклами «За прозорі вибори», УНІАН
Міжнародний фонд "Відродження" спільно із Всеукраїнським громадським моніторинговим комітетом з 4 березня проводять на загальнонаціональних телеканалах інформаційну кампанію соціальної реклами «За прозорі вибори», спрямовану на запобігання порушенням виборчого законодавства з боку посадовців.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив сьогодні виконавчий директор фонду Євген Бистрицький на прес-конференції в УНІАН.

За його словами, усі телеканали, до яких звернулись організатори кампанії, у тому числі "Інтер", "1+1", "Новий канал", розмістили відеоролики «За прозорі вибори», а УТ-1 поки «розглядає» таку можливість. За словами Є.Бистрицького, загальний бюджет проекту «Соціальна реклама на ТБ» становить 250 тис. дол.

Крім цього, він зазначив, що рекламна агенція Provid/BBDO стала переможцем конкурсу на розміщення сторінки-вставки у регіональній пресі (загальний бюджет проекту - 139 тис. дол.). Це проект, який передбачає донести через друк у 24 регіональних та одному загальноукраїнському виданнях щотижневої сторінки-вставки з інформацією про діяльність громадських організацій, які працюють у напрямку забезпечення прозорості виборчого процесу.

На сьогодні вийшло вже 5 номерів сторінки-вставки. Чотири газети (три регіональні та одна столична) відмовилися від розміщення сторінки-вставки, мотивуючи це різними причинами. У сторінці-вставці друкуються телефони «гарячих ліній» - громадських приймалень, діяльність яких фонд «Відродження» підтримав у всіх регіонах України.

Як повідомив президент телекомпанії «Про-ТБ» Віктор Приходько, після публікації телефонів різко зросла кількість звернень. Переважають звернення з приводу порушень виборчого законодавства України (порушення кандидатами всіх рівнів порядку проведення передвиборчої агітації, порядок оскарження виявлених порушень виборчого законодавства). Характерною особливістю звернень є те, що виборці часто бояться відповідати на питання хто вони і звідки, скаржаться на тиск з боку посадових осіб тих структур, де вони працюють (прямі вказівки «за кого треба голосувати», погрози застосувати санкції у випадку невиконання цих вказівок).
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
535
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду