Щербань подасть в суд на «Українську правду?» , Українська правда
У розмові з керівником штабу Петром Порошенком та заступником керівника штабу, політичним координатором блоку Романом Безсмертним Щербань заявив наступне.
По-перше, до випуску агітаційних календарів, на яких його портрет зображено поруч із символікою блоку "За єдину Україну!", Щербань не має жодного стосунку. Ці матеріали випущені за ініціативою кандидатів у народні депутати, без погодження з ним.
По-друге, Щербань відкидає повідомлення, поширені у ЗМІ з провокаційною метою, про наради, на яких він начебто агітував за блок "За єдину Україну!" і негативно висловлювався про блок "Наша Україна" та його лідера. Він зазначив, що влада не є суб’єктом виборчого процесу і Сумська облдержадміністрація не повинна втручатися у виборчу кампанію. Щербань відмежувався від звинувачень у дворушництві.
По-третє, поширення неправдивої інформації про його діяльність Щербань вважає спланованою кампанією, мета якої - посварити його з іншими учасниками блоку. Ці наклепи та провокації він оскаржуватиме в судовому порядку відповідно до чинного законодавства України, повідомляє прес-служба "Нашої України".
Українська правда
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ










