Журналістку обрали мером міста Даллас

18 Лютого 2002
0
594
18 Лютого 2002
17:32

Журналістку обрали мером міста Даллас

0
594
Журналістку обрали мером міста Даллас
Прагнення журналістів професійно займатися політикою – далеко не російська чи українська сучасна мода. 43-річна журналістка Лаура Міллер минулих вихідних була обрана на посаду мера міста Даллас у Сполучених Штатах. За неї проголосували 55 %, не зважаючи на те, що у виборах мера взяли участь усього 22 % далласців. Міллер, крім того, що вона журналістка є членом Демократичної партії, і з 98 року була депутатом міського ради. Йдучи на вибори, вона скористалася підтримкою місцевих бізнес-груп, а у передвиборчих перегонах акцентувала на поліпшенні роботи головних міських служб. Міллер, наприклад, обстоювала корисність виділення грошей з казни Далласа на ремонт автошляхів, а не будівництва Центру Американських авіаліній, який відкрили там минулого року. Лаура Міллер працювала репортером в газетах «Маямі геральд» і «Даллас морнінг ньюз», а до останнього часу мала свою колонку в щотижневому виданні «Даллас Обсервер». Віктор Коваленко (Новий канал) за матеріалами «Рейтер».
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
594
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду