Энергетики потребовали от администрации житомирской гостелерадиокомпании срочного погашения задолженноости за потребленную электроэнергию, официально предупредив, что в противном случает РЭС будет вынуждено отключить с 19 февраля областное телевидение и радиовещание от энергоснабжения. Поскольку погасить свою задолженность до этой даты телерадиокомпания, финансируемая напрямую из Киева, не сможет, под угрозой срыва оказался график трансляции агитационных телепередач блоков, партий и кандидатов в народные депутаты.
"Обозреватель"
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена