Литвин готовий до теледебатів з Ющенком, Плющем і Симоненком

14 Лютого 2002
0
528
14 Лютого 2002
14:45

Литвин готовий до теледебатів з Ющенком, Плющем і Симоненком

0
528
Литвин готовий до теледебатів з Ющенком, Плющем і Симоненком
Лідер виборчого блоку «За єдину Україну» Володимир Литвин готовий до теледебатів з лідерами блоку «Наша Україна» Віктором Ющенком, Головою Верховної Ради Іваном Плющем і лідером Комуністичної партії України Петром Симоненком. Про це він заявив сьогодні на презентації передвиборної програми блоку.

Як передає кореспондент УНІАН, за словами В.Литвина, він готовий до теледебатів з питань, які стосуються програм та підходів бачення сьогоднішнього та майбутнього України. Коментуючи той факт, що його теледебати з лідером Соціалістичної партії України Олександром МОРОЗОМ не відбулися, він заявив, що «по першому зову ні до кого не біг і не буде бігти». Ті п`ять питань, які голова СПУ хотів поставити йому, В.Литвин радить О.морозові поставити колишньому офіцеру держохорони Миколі Мельниченку. (О.Мороз заочно порушив 5 запитань В.Литвину щодо справи Георгія Гонгадзе - УНІАН).

За його словами, вивчивши рейтинги провідних суб`єктів виборів, він звернувся з пропозиціями провести спільні дебати до В.Ющенка, І.Плюща та П.Симоненка.

Також, сказав В.Литвин, він готовий до теледебатів із соціал-демократами та з усіма, хто лідирує у рейтингах, хоча б для того, щоб з`ясувати, чим саме вони здобули таку підтримку у народу.

За словами В.Литвина, він готовий був би провести дебати і з Юлією Тимошенко, якби очолюваний нею блок опинився у «вищому ешелоні». «Не лякайте мене Ю.Тимошенко, у мене з нею чудові особисті людські стосунки», зауважив він. За словами В.Литвина, є політика, а є особисті стосунки і їх не варто плутати.

УНІАН
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
528
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду