Опитування
Медіа підсилили емоційну складову вибору й вимкнули раціональну. Опитування
3211
08 Квітня 2019
Інфопростір
Гала Скляревская
«Детектор медіа»
Використання традиційних ЗМІ та нових медіа, нові технології, успіхи та недоліки кампаній кандидатів прокоментували журналісти, медіаексперти та політологи.
«Коли життя тремтить». Переможці Civil Pitch — про фільми, створені разом із громадськими організаціями
2263
01 Квітня 2019
Виробництво
Лілія Апостолова
Українські режисери Таїсія Кутузова, Юлія Кочетова-Набожняк, Дмитро Тяжлов та Олексій Радинський — про конкурс Civil Pitch від кінофестивалю Docudays UA та про те, якими вийшли їхні фільми, створені разом із громадськими організаціями.
Народні депутати про розважальний контент на виборах: непряма агітація більш ефективно працює
0
26 Березня 2019
Інфопростір
Світлана Остапа
Чи можна вважати розважальний контент передвиборною агітацією? Хто має боротися з проблемою медіакілерства? Чи варто приймати поправки до закону про вибори для регулювання «чорного піару»? Опитування «Детектора медіа».
Главный редактор «Высокого замка» Наталья Балюк: «Слово “сепар” нельзя считать языком вражды»
1155
19 Березня 2019
Спільнота
Гала Скляревская
Опрошенные «Детектором медиа» эксперты, наоборот, считают, что статья «Высокого замка» содержит язык вражды и нарушает нормы законодательства и этический кодекс журналиста.
Чи є шоу Зеленського агітацією? Медіаюристи згадують про критерії
0
01 Березня 2019
Інфопростір
«Детектор медіа»
Чи можна вважати серіал «Слуга народу» передвиборною агітацією? Чи варто приймати поправки до закону про вибори для регулювання «чорного піару»? Чи політична реклама на телебаченні і радіо входить у загальну рекламну квоту? На ці питання відповідають юристи Олена Андрієнко, Алі Сафаров та Анатолій Максимчук.
«Виборці голосують не за Зеленського, а фактично за Голобородька»
0
22 Лютого 2019
Інфопростір
Марія Бучельнікова
Чи є «Слуга народу» політичною рекламою кандидата Зеленського? Наскільки ефективний розважальний контент за участі кандидатів? Чи треба змінювати виборчий закон? Хто має боротися з маніпуляціями кандидатів у медіа? На ці запитання відповідають експерти з політичних технологій Володимир Фесенко, Олексій Кошель, Ярослав Павловський і Віктор Андрусів.
«Роздержавлення я очікувала, як Бога»
1687
08 Лютого 2019
Ринок
Віра Черемних
для «Детектора медіа»
Редактори «роздержавлених» районних газет — про те, як пройшли реформу, чим живуть їхні редакції зараз і чи мають перспективи на майбутнє. Частина друга.
«Роздержавлення розвиває самостійність»
1466
06 Лютого 2019
Ринок
Віра Черемних
для «Детектора медіа»
Редактори «роздержавлених» районних газет — про те, як пройшли реформу, чим живуть їхні редакції зараз і чи мають перспективи на майбутнє. Частина перша.
Як уникнути маніпуляцій соціологічними даними. Поради експертів
0
04 Лютого 2019
Інфопростір
Марія Бучельнікова
Як оприлюднювати результати опитувань, як перевіряти сумнівні контори, як соціологічні дані можуть вплинути на голосування та що варто було би вказувати соціологам — обговорили учасники круглого столу «Соціологія і вибори: аргумент для розумного вибору чи маніпуляція?»
Члени наглядової ради НСТУ про усунення Зураба Аласанії: хто проголосував за недовіру і що буде далі?
0
01 Лютого 2019
Спільнота
«Детектор медіа»
Частина членів наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України пропонує скасувати рішення про розірвання контракту, висловлює симпатію до Зураба Аласанії, радить чинному голові правління подавати до суду, а також чекати на всі аргументи в протоколі засідання.
Загалом сторінок: 27 / Загалом записів: 264
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду