Статті
Ставки на всіх. Моніторинг теленовин 28 січня — 3 лютого 2019 року
0
09 Лютого 2019
Зоя Красовська
«Детектор медіа»
Тимошенко обігнала Порошенка за кількістю згадок у теленовинах. Дотримання стандартів інформаційної журналістики в новинах «Інтера», «1+1», СТБ, ICTV, «України», «UA: Першого», «112 Україна» та 5-го каналу.
Від Крут до Москви. Огляд тижневиків 1–3 лютого 2019 року
0
08 Лютого 2019
Марина Довженко
для «Детектора медіа»
Помпезні з’їзди, обурені соціологи, «що ви відчуваєте, подавши документи?», Ляшко-герой і зустріч Тимошенко з фермерами.
Обережно, не травмувати!
412
08 Лютого 2019
Інна Долженкова
для «Детектора медіа»
Сценаристи серіалу «Маршрути долі» на «1+1» поставили за мету дати своєму глядачеві надію на те, що їхнє життя якось налагодиться, переставши нагадувати страхітливий сон.
Іноземні канали на українському ринку: моніторинг Нацради та оновлений порядок адаптації (+інтерактив)
561
07 Лютого 2019
Наталія Данькова
На українському ринку адаптовано 182 іноземних канали — саме таку кількість мовників, дозволених для ретрансляції в мережах провайдерів на території України, вказано в переліку регулятора. При цьому лише 11 каналів було включено до переліку минулого року, а більшість потрапила до нього ще у 2008–2012 роках. Як регулюється ця сфера, — досліджував «Детектор медіа».
День безпечного інтернету в Україні: як Мінінформполітики та «Google Україна» вчили кібербезпеки
0
07 Лютого 2019
Тетяна Гордієнко
для «Детектора медіа»
До дня Дня безпечного інтернету Міністерство інформаційної політики України разом із «Google Україна» провели відкритий майстер-клас «Цифрові інструменти та можливості Google для безпечнішого інтернету».
Робін Гуди Медведчука. Як телеканали виправдовували хазяїна
0
06 Лютого 2019
Ярослав Зубченко
«Детектор медіа»
Із новин наближених до Медведчука каналів зненацька зникли всі згадки про сепаратизм та державну зраду, зате з’явилося багато заяв про владний спротив миру, репресії і переслідування за погляди.
Журналісти проти соціологів: що не так із сюжетом каналу «24»
0
06 Лютого 2019
Марія Бучельнікова
Соціологічна група «Рейтинг» знайшла маніпуляції соціологічними даними та помилки в оприлюднених на сайті каналу «24» сюжеті та статті. Канал ці матеріали із сайту вже видалив. Керівник каналу Роман Андрейко пояснив, що сюжет випустили на сайті помилково, адже редактор не пропустила його в ефір. «Детектор медіа» розбирався, що сталося.
Вісім кейсів, на яких «зламався» закон про публічну інформацію
0
05 Лютого 2019
Володимир Малинка
Які перешкоди постають перед охочими отримати публічну інформацію від органів влади або бюджетних установ, розповіли журналісти та медіаюристи на дискусії, організованій міжнародною правозахисною організацією Freedom House.
Іноземні канали на українському ринку pay TV: заробіток і втрати (+інтерактив)
657
05 Лютого 2019
Наталія Данькова
На українському ринку адаптовано 182 іноземних канали — саме таку кількість мовників, дозволених для ретрансляції в мережах провайдерів на території України, вказано в переліку регулятора. При цьому лише 11 каналів було включено до переліку минулого року, а більшість потрапила до нього ще у 2008–2012 роках. Як і скільки заробляють на українському ринку міжнародні канали, скільки втрачають у «тіні» та як регулюється ця сфера, — досліджував «Детектор медіа».
Загалом сторінок: 3151 / Загалом записів: 31505
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop