Мультимедіа
Павел Казарин: «Торговля неврозами приносит больше барышей, чем торговля рациональным анализом»
0
29 Жовтня 2018
Світлана Григоренко
23 октября состоялась закрытая конференция "STOP FAKES: как дезинформация влияет на украинцев". Выступления известных журналистов и блогеров, дискуссионная панель, а также церемония вручения титула "ТОП-100 блогеров Украины" обещали собрать профессиональных блогеров и журналистов на одной площадке.
Переможці «Топ-100 блогерів України»: борці з «ватою» та фейками
0
25 Жовтня 2018
«Відеотека»
Кращим блогером України користувачі назвали ведучого «Вата Шоу» Андрія Карпова. А в категорії «Народний вибір» найбільше голосів отримав Віктор Литовченко – автор YouTube-каналу «Вата-ТВ». Виступи найпопулярніших українських блогерів, акробатичне шоу квадрокоптерів та найбільш абсурдні російські фейки про Україну - у репортажі «Відеотеки».
Михайло Ткач. Три кейси перешкоджання журналістській діяльності
0
24 Жовтня 2018
Володимир Малинка
Світлана Григоренко
Пилип Іллєнко: «Не може бути української культури російською мовою»
0
19 Жовтня 2018
«Відеотека»
«Детектор медіа»
Про мову в українському кіно, про гроші в українському кіно та про дресированих котів в українському кіно — в інтерв’ю з Пилипом Іллєнком незабаром на «Детекторі медіа».
Як розповідати про медичну реформу
0
18 Жовтня 2018
ГО «Детектор медіа»
Докладні поради журналістам, які пишуть про українську медицину
«Запроси мене з війни»: учасники та учасниці бойових дій у танці «розповіли» свої історії
0
17 Жовтня 2018
«Відеотека»
«Детектор медіа»
12 жовтня у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся захід до Дня захисника України «Запроси мене з війни», організований Міністерством інформаційної політики і телеканалом СТБ
Руслан Сидорович: Незалежний суспільний мовник – це питання виживання України
0
11 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
10 жовтня 2018 року на Міжнародній конференції «Незалежний та фінансово-стабільний Суспільний мовник - невід'ємна частина демократичного суспільства», яка відбулася в стінах українського парламенту, учасники дискутували на тему «Гарантії редакційної незалежності Суспільного мовника перед виборами: європейські практики та українські реалії». Народні депутати України, міжнародні експерти, посли різних держав, представники суспільних мовників європейських країн, керівництво ПАТ «НСТУ» і представники громадських організацій шукали відповідь на питання як гарантувати незалежне, стале та вільне від політичного втручання фінансування українського Суспільного мовника.
«Кінотеатри мають жити»: у Києві протестували проти закриття «Кінопанорами» та «України»
0
02 Жовтня 2018
Мар'яна Закусило
Світлана Григоренко
2 жовтня близько сотні активістів, кінематографістів, журналістів і не байдужих до кіно людей зібралися біля Київської міської державної адміністрації (КМДА) протестувати проти закриття приватизованих столичних кінотеатрів «Кінопанорама» та «Україна».
Загалом сторінок: 115 / Загалом записів: 1147
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop