Телепрограма «Один за всіх» з Юрієм Громницьким, 1 канал, 10 вересня 2007 року

13 Вересня 2007
20384
13 Вересня 2007
16:43

Телепрограма «Один за всіх» з Юрієм Громницьким, 1 канал, 10 вересня 2007 року

20384
Телепрограма «Один за всіх» з Юрієм Громницьким, 1 канал, 10 вересня 2007 року

ВЕДУЧИЙ: Добрий вечір. Це програма "Один за всіх". Мене звати Юрій Громницький. Коли відбудуться вибори до Верховної Ради, ми всі чудово знаємо. Коли Парламент запрацює - це таємниця як для українського народу, так і для українських політиків. Яке майбутнє очікує Верховну Раду, чи знають політики, що робити після 30 вересня і чи стане Парламент справжнім виразником інтересів українського народу. У нашій студії Інна Богословська. Вітаю Вас, пані Богословська.

Інна Богословська: Доброго вечора.

ВЕДУЧИЙ: Представниця Партії Регіонів. І буквально за кілька хвилин до нас має долучитись до дискусії також Юрій Кармазін, "Наша Україна", "Народна самооборона". Привітаємо оплесками наших гостей. До розмови у ролі експертів ми також запросили журналіста Сергія Рахманіна, а також народних депутатів кількох скликань Георгія Крючкова і Бориса Безпалого. Добрий вечір, панове. Свої запитання до Інни Богословської і через кілька хвилин також до Юрія Кармазіна також ставитиме аудиторія, яка присутня у цьому залі. Це представники молодіжних політичних організацій і студенти з Києва. Пропонуємо активно підключитися до дискусії і телеглядачам. Запитання нашого інтерактивного опитування таке: чи буде дієвим український Парламент. Якщо так, прошу телефонувати за номером 8-900-304-44-01, якщо ні, ваш номер - 8-900-304-44-02. Власне, цей номер ви зможете побачити також і на телеекранах ваших телевізорів. Нагадаю, що наше опитування не є репрезентативним. Отже, починаємо нашу програму. Представили всіх гостей. І перше запитання коротке до Інни Богословської і також до всіх експертів. У який спосіб, наш ваш погляд, вибори можуть розв'язати політичну кризу? Будь ласка, пані Богословська.

Інна Богословська: Вибори можуть розв'язати кризу, якщо результати виборів будуть визнані всіма політичними силами, і буде сформований Парламент. За будь-яких інших умов країні загрожує диктатура.

ВЕДУЧИЙ: Дякую, пані Богословська. Теж саме запитання до наших експертів. Розпочинаємо з Сергія Рахманіна.

Сергій Рахманін: Я думаю, що вибори можуть розв'язати психологічну кризу. Бо політики настільки втомилися одне від одного, що без виборів було просто не обійтися. А політичну кризу вони в будь-якому разі, вони розв'яжуть.

ВЕДУЧИЙ: Дякую. Георгій Крючков.

Георгій Крюков: Я думаю, що вибори можуть пом'якшити кризу в разі, якщо якась політична сила одержить переконливу більшість. Якщо цього не буде, то, звичайно, ніякого пом'якшення ситуації в державі не відбудеться.

ВЕДУЧИЙ: Борис Безпалий.

Борис Безпалий: Ні в який спосіб ці вибори кризи не розв'яжуть, бо вона породжена не у Верховній Раді, а поза її межами. Щодо новий облич, ну, подивіться списки, і там будуть ті самі, хто від кого втомився. Але вибори призначені на 30 вересня - це день Віри, Надії, Любові, і тому хочеться на краще сподіватися. Вірити, надіятися, по можливості любити.

ВЕДУЧИЙ: Дотепна відповідь Бориса Безпалого. І ми переходимо до основної частини нашої програми. Дякую, панове, за ваша відповіді. Ну, але з огляду, попри весь ваш песимізм, наше перше запитання, основне запитання лунає так. Чи очікуєте ви, що дострокові вибори змінять парламентську карту, і якщо так, то у який спосіб. Пані Богословська.

Інна Богословська: Ми розраховуємо на те, що сьогодні в Парламенті наступного місяця буде переконлива більшість Партії Регіонів. Що Партія Регіонів, як переможець виборів, зможе запропонувати створення коаліції. І Партія Регіонів зможе запропонувати ефективний уряд. Тільки за цих умов держава може відчувати спокій, тільки за цих умов може створена бути хоч якась стабільність, яка дозволить сісти за круглий стіл переговорів всім політичним силам, і почати розв'язувати політичну кризу. Тому що дійсно вона полягає і в Конституції, і в незавершеності реформ місцевого самоврядування, і ці питання не будуть вирішуватися тільки за парламентською процедурою. Вони будуть вимагати великого, широкого політичного діалогу. В тому числі із залученням суспільства. Я впевнена в тому, що тільки за таких умов країна має майбутнє. За інших умов буде велика громадянська криза, не тільки політична.

ВЕДУЧИЙ: Дякую, пані Богословська. Я зверну увагу, що Сергій Рахманін один із наших експертів під час Вашої відповіді робив якісь помітки. Сергію, на Ваш погляд, чи зміниться після цих виборів парламентська карта?

Сергій Рахманін: Я не думаю, що вона суттєво зміниться. І не думаю, що жодна з політичних сил, в тому числі Партія Регіонів, яка є фаворитом безумовним, що вона буде в змозі одноосібно сформувати більшість у Верховній Раді. Тому чому я говорив про те, що політична криза не розв'яжеться незалежно від підсумків виборів, тут я абсолютно правий з Безпалим в тому, що вона породжена не Парламентом, і вона породжена не однаковим розумінням Конституції. І для того, аби порозумітись, необов'язково були вибори. Просто ситуація вже зайшла в глухий кут, і тому вибори просто необхідні. А проблема полягає в тому, що політики різні збігаються в поглядах, де б вони мали розбігатися. Всі соціальні програми переважно збігаються в усіх політичних сил. А, от, з точки зору Конституції погляди розбігаються. І це найбільша проблема.

ВЕДУЧИЙ: Різна інтерпретація Конституції, вважає Сергій Рахманін. Точка зору Бориса Безпалого.

Борис Безпалий: Ну, не на Конституцію. Там досить зрозуміло все. Мені здається, що співвідношення в Парламенті не зміниться, якщо вибори пройдуть без фальшування. Бо не змінилась карта України, не зміниться і політична карта. Але як би мені хотілось серцем вірити, що не буде фальшування. Розумом я в це не вірю. І я дивлюсь на Центральну виборчу комісію, яка два місяці не може зібратись для того, щоб зареєструвати депутатів з "Нашої України", починаючи, список же там не обнулений з цього питання. Тому мені здається, що цей інструмент тут такий, ну, досить небезпечний, і тому я... Знаєте, я одну річ скажу, і більше, може, і говорити не буду. Вибори можна проводити або на довірі, або на тотальному контролі і недовірі. Так я сказав би так, чим більше вибори  грунтуються на недовірі, тим більшої довіри заслуговують ці вибори. Тому я закликаю всіх - контролюйте, контролюйте, і ще раз контролюйте, перевіряйте, нічому не довіряйте.

ВЕДУЧИЙ: Майже як у Володимира Ілліча Леніна. Дуже дякую. Пані Богословська, Ви згадали про створення коаліції, що саме зараз Партія Регіонів робить, щоб створити коаліцію після виборів?

Інна Богословська: Зараз треба перемоги на виборах таким чином, щоб в жодній хворій голові не виникала думка навіть про те, щоб спростувати результати виборів, і знову забрати у Партії Регіонів перемогу. Щодо того, якою буде коаліція, це буде все залежати від того, з якою перемогою Партія Регіонів буде першою на цих виборах. Те, що вона буде першою, не викликає жодних сумнівів. Але я хочу погодитися з колегами в тому, що перше - ми безумовно маємо величезну небезпеку підготовки до фальшування виборів, до фальсифікації великої. Про це каже і те, що Президент напередодні виборів в п'ять разів збільшив кількість адміністративних суддів, і призначив їх всіх одноособно. Це свідчить і з того, що ми зараз маємо підтвердження того, що дії Ради національної безпеки свідчать про те, що вона намагається все ближче підійти до того, щоб підмінити собою уряд. І ми бачимо величезні намагання через фальшиві соціологічні дослідження довести до людей думку, привчити людей до думки, що будуть інші результати виборів, ніж перемога Партії Регіонів. Це є підготовка до глобальної фальсифікації. Але я хочу сказати, що я абсолютно погоджуюсь з паном Безпалим, буде жорсткий контроль на цих виборах, і ми будемо намагатися не дозволити такої фальсифікації.

ВЕДУЧИЙ: Дякую. Дуже дякую. Моє запитання до Георгія Крючкова. От, Ви щойно почули, що пані Богословська вважає, що готуються масові фальсифікації. Зокрема збоку політичних опонентів. З Вашої точки зору, на сході фальсифікації масові можливі чи ні?

Георгій Крюков: Фальсифікації можливі і на сході, і на заході. Виключити не можна ні там, ні там.

ВЕДУЧИЙ: Тут я маю на увазі де більше прихильників Партії Регіонів.

Георгій Крюков: Ну, і там можуть бути.

Інна Богословська: Фальсифікація буде не тільки там, де прихильники Партії Регіонів, перепрошую.

Георгій Крюков: Я б не виділяв якийсь регіон, бо це явище таке, що в даній ситуації обов'язково буде використовуватись фальшування і багато сигналів свідчить саме про те, що цей процес зараз розпочинається, і досить активно ведеться.

Інна Богословська: Я би хотіла сказати, що те, що зараз Президент відмінив постанову уряду, якою проведено перевірку.

ВЕДУЧИЙ: Дуже коротко, будь ласка.

Інна Богословська: Перевірку, дійсно, проживання людей за місцем прописки - це теж свідчить про те, що готується фальшування. І що будуть намагатися знову на заході України голосувати вісьм'ю чи десят'ю паспортами. Ми будемо мати величезний контроль на цих територіях.

ВЕДУЧИЙ: Я зрозумів. Дуже дякую. Зараз я пропоную долучитись до дискусії нашій аудиторії. Чи є зараз у вас запитання або до пані Богословської, або до когось із наших експертів. Будь ласка.

Віталій Черняховський, громадська кампанія "Фонд  спасіння Києва": Виталий Черняховский, гражданская компания "Фонд спасения Киева". Госпожа Инна и господин Юрий уже прибыл в студию. Вопрос такого рода. Как вы считаете, вот, сейчас интенсивно обсуждается вопрос для сбалансирования политической системы, необходимость ограничения количества депутатских сроков двумя беспрерывными сроками пребывания в народных депутатах Украины. То есть, понятно, да.

ВЕДУЧИЙ: Вже долучився до нас. Якщо можна, дуже компактне запитання.

Віталій Черняховський, громадська кампанія "Фонд  спасіння Києва": И второй вопрос - чтобы срок депутатский полномочий снизить с пяти лет, как сейчас по Конституции, до трех. Таким образом, обеспечить более частую сменяемость и увеличиваемость количества новых лиц в Верховной Раде Украины.

Інна Богословська: Позвольте, да?

ВЕДУЧИЙ: Будь ласка.

Інна Богословська: Что касается  уменьшения срока полномочий Верховной Рады. Я бы хотела, чтобы все поняли, что это вообще абсурд. Почему? Закон социального развития любых систем общественных говорит о том, что реформы можно проводить только в рамках пятилетнего срока. Не даром практически все государства придерживаются пятилетнего срока власти. Потому что есть такой закон - после того, как власть получена, как правило, год уходит на разработку реформ, потом полгода на внедрение реформ, достаточно стремительно, если власть думающая. Потом в течение двух лет после введения реформ, как правило, есть ухудшения стандартов. Потому что любое реформирование, мы знаем, что если мы зуб лечим, после того, как мы его пролечили, он еще болит какое-то время, да. Так вот точно также реформы, если они проводятся, после этого наступает период ремиссии, и только после того реформа дает позитивный результат. И если мы говорим о том, что власть мы переизбираем не просто для того, чтобы ее менять каждый раз как джокеров, а для того, чтобы у нас было постепенное, поступательное развитие страны, то пять лет - необходимо. Что касается двухлетней ротации, можно рассмотреть этот вопрос. Потому что безусловно Украине сегодня необходима смена элиты, безусловно. Может быть, нам имеет смысл рассмотреть и англосаксонскую модель, где каждые два года происходит ротация по трети списков, учитывая пропорциональную систему выборов, мы можем себе это позволить.

ВЕДУЧИЙ: Дякую, пані Богословська.

Інна Богословська: Потому что безусловно это может решить проблему смены элиты.

ВЕДУЧИЙ: Дуже дякую, пані Богословська. Нашим телеглядачам тепер хочу сказати, що до нашої дискусії долучився також Юрій Кармазін, представник "Нашої України", "Народної Самооборони". Вітаю Вас, пане Кармазін.

Юрій Кармазін: Дякую, дякую Вам. Вітаю усіх.

ВЕДУЧИЙ: Ви чули запитання.

Юрій Кармазін: Хочу принагідно вибачитись. Бо тільки в шість отримав запрошення, а я перебував на Сумщині, де очолюю виборчий штаб, тому долетів до нас.

ВЕДУЧИЙ: Дуже дякую. Супер, прекрасно.

Юрій Кармазін: Кусок почув. Можна відповісти? Бо я почув кусок, коли зайшов. Я не погоджуюсь з тим, я думаю, що і пані Інна...

ВЕДУЧИЙ: Не погоджуєтесь з чим, і дуже коротко, будь ласка.

Юрій Кармазін: Пані Інна також не погодиться. З тим, що готуються фальсифікації, і такий натяк зроблений, що це готується з боку нашої сили чи Президента. Принаймні натяк зроблено такий, непрозорий на те, що адмінресурс, і так далі, як призначаються судді. Ну, по-перше, Інна Германовна, Ви добре знаєте, що вперше призначаються судді на посади Указами Президентом. Це перше, це Конституція. Ми нікуди, за неї Президент не виходить. По-друге, я хочу вам повідомити, що я, як і ще шість моїх колег, 6 серпня були звільнені за нашими заявами з Секретаріата Президента як радник Президента і навіть представник в Верховній Раді були звільнені.

ВЕДУЧИЙ: Давайте говорити про фальсифікації.

Юрій Кармазін: Я показую, як знищуються адмінресурс. І всі розмови про нього мають пропасти. По-друге, ті губернатори, які очолювали, їх пару чоловік, очолювали виборчі штаби. Я розказую вам, чому я був на Сумщині. Тому що губернатора Сумської області Павла Степановича Качура, він сам поставив питання. Сказав, якщо говорити про адмінресурс, ми хочемо, щоб по-чесному було.

ВЕДУЧИЙ: Ми не говоримо сьогодні про адмінресурс.

Юрій Кармазін: Ні, так тільки що прозвучало звинувачення. Я просто хотів би відповісти. Змінив Кармазін як начальник штаба. Безробітний. Який адмінресурс у меня? Який? На Сумщині, яку Щербань, ви знаєте, поклав в кишеню, потім ви знаєте, що було далі там, на Сумщині.

ВЕДУЧИЙ: Це ми зрозуміли Вашу позицію.

Юрій Кармазін: І зараз, і ще сьогодні скаржитись на Президента про адмінресурс. Я хотів би просто, щоб ви замислились, на Одещині 45 відсотків глав райдержадміністрацій призначені за квотою соціалістів. І так і залишились сьогодні за квотою соціалістів.

ВЕДУЧИЙ: Пане Кармазін...

Юрій Кармазін: Що зробити? Чому не звільнили їх?

ВЕДУЧИЙ: Я змушений Вас... Я Вам дякую, дуже дякую.

Юрій Кармазін: Оце адмінресурс називається? Тільки в кого він, той адмінресурс?

ВЕДУЧИЙ: Але тема сьогоднішньої нашої розмови...

Інна Богословська: Я можу вибачити Вам тільки тому, що Ви  не те получи, про що ми тут розмовляли. А так все нормально.

ВЕДУЧИЙ: Тема нашої розмови, все, стоп, стоп. Я Вам дуже дякую. Тема нашої розмови - це перспектива українського Парламенту після виборів. І, власне, до вас уже цього разу наступне запитання. Перше завдання Парламенту після виборів - це створення коаліції. На ваш погляд, ця майбутня коаліція буде а) формуватись на а) ідеологічній основі, тобто, якихось спільних політичних інтересах, б) на кулуарних домовленостях, чи можливий третій варіант. Цей майже як психологічний тест, будь ласк.

Юрій Кармазін: Ви знаєте, що я переконаний, що цю коаліцію буде робити блок "Наша Україна", "Самоборона" і БЮТ. В нас все же підписано для того. Ми зробили висновки. Ми зробили висновок, і на вимогу народу і Президента об'єдналися дев'ять політичних сил. Тому ми будемо робити коаліцію на ідеологічних засадах. І зрозуміло, коли та коаліція, яка зараз була, з одного боку Комуністична партія, з іншого - Соціалістична, і абсолютно крупно буржуазна Партія Регіонів - лебідь, рак і щука - ото вони і довели до того, що за півтора року програму Уряду не затвердили. Нема, взагалі не існує програми уряду. Оце саме через те, що вони абсолютно нічого спільного в ідеології мають, саме через те. І коли мене запитують, чому сьогодні Одещина повністю випалена сонцем, чому не вжиті заходи урядом там. Я кажу, це питання до міністра коаліції, який іде по квоті комуністів. Якщо мене запитують, чому сьогодні страшні речі відбуваються в портах, які хотіли перебазувати. Я кажу - це питання до соціалістів.

ВЕДУЧИЙ: Ви не відповідаєте на моє питання, пане Кармазін, якщо говорите про порти. Ідеологічна основа, кулуарні домовленості чи третій варіант?

Юрій Кармазін: У нас ідеологічна основа і ми підписали, більше того ми підписали угоду, нашу між нашими партіями, що з тими партіями, які входять в нинішню коаліцію, ми не маємо права нічого підписувати.

ВЕДУЧИЙ: Ідеологічна основа. Дуже дякую. Пані Богословська.

Юрій Кармазін: Тому ви самі собі сказали відповідь цим.

Інна Богословська: Дякую.

ВЕДУЧИЙ: Передаємо слово пані Богословській. Дякую.

Інна Богословська: Дякую. Ну, я думаю, що люди, які нас зараз чують, думають, що щось тут не так. Хтось бреше, чи хтось, просто, ну, сам має помилятися в тому, що є. Тому що яка може бути спільна коаліція, коли пані Тимошенко на все суспільство бреше, що можна з 1 січня наступного року провести, зробити армію професіональною.

Юрій Кармазін: Її тут немає. Давайте не будемо її...

ВЕДУЧИЙ: Так, немає.

Інна Богословська: Перепрошую. По-перше, мова іде про те, що ви створюєте коаліцію з БЮТом, тому ми можемо говорити про вашого партнера, тому що це частка Вашої коаліції, да. По-перше, так ви і не об'єдналися. Навіть не дивлячись на те, що Президент просив всі помаранчеві сили об'єднатися. Ще хочу сказати, що в кольорі, що в кольорі немає...

Юрій Кармазін: Ми об'єдналися.

Інна Богословська: ...немає жодного помаранчевого лоскутка, там нічого не залишилося. Якщо ви одна коаліція, то скажіть мені сьогодні прямо тут, що ви підписуєтесь під заявою, вчорашньою заявою Тимошенко, що в Україні буде реприватизація, глобальная реприватизація.

ВЕДУЧИЙ: Скажіть, будь ласка, власне, яка у Вас буде коаліція? Ідеологічна чи кулуарна?

Інна Богословська: Скажуть, будь ласка... Ні, я прошу, коли ми зараз кажемо про те, якою буде коаліція, то я стверджую, що жодної помаранчевої коаліції в Парламенті не буде, тому що БЮТ вже перестав бути помаранчевим. Тому що помаранчевий колір асоціюється з демократією. А БЮТ - це тоталітаризм. Тому що помаранчевий колір асоціюється з ринковою економікою. А БЮТ - це реприватизацію.

ВЕДУЧИЙ: Добре, ми зрозуміли Ваши позицію. Пані Богословська, я Вас змушений зупинити.

Інна Богословська: І так далі.

ВЕДУЧИЙ: Для того...

Юрій Кармазін: Можна відповісти?

ВЕДУЧИЙ: Ні, Ви свою позицію висловили. Пані Богословська також. Я хочу поговорити знову ж таки про коалацію. Будь ласка, лише коротка репліка, тільки коротка. Одне речення.

Юрій Кармазін: По-перше, я не можу повністю відповідати за все, що сказано, бо спільна економічна програма не підписана. Але якщо Ви, а у Вас є змога почитати протокол допиту пана Чечетова про приватизацію "Криворіжсталі", "Озерки", Нікопольського заводу, про приватизацію Пущі Водиці, і так далі, то Ви побачите, що наша позиція, ті, хто вкрав, воно має бути повернено, і це не називається реприватизація.

ВЕДУЧИЙ: Це не одна репліка.

Інна Богословська: Абсолютна правда.

Юрій Кармазін: Це називається - повернення вкраденого.

Інна Богословська: Ваша правда.

Юрій Кармазін: Отут я підпишусь, і наш блок підпишеться.

ВЕДУЧИЙ: Коротка репліка.

Інна Богословська: Ваша правда.

Юрій Кармазін: І я думаю, що блок Тимошенко підпишеться. А реприватизація - це трошки інше юридичне понятття.

Інна Богословська: Гаразд.

ВЕДУЧИЙ: Стається, у нашої аудиторії є запитання до вас. Хто хоче? Будь ласка, Ви.

Михайло Діденко, Центр правого аналізу дослідження політичних ризиків: Дякую. Михайло Діденко, Центр правого аналізу дослідження політичних ризиків. В мене запитання до обох доповідачів. Скажіть, будь ласка, вибори закінчаться, буде відсоток, результат буде п'ятдесят на п'ятдесят чи шістдесят на сорок. Буде сформований помаранчевий чи антипомаранчевий уряд. Але цей уряд буде чужим для однієї частини України. Як ви збираєтесь бути в опозиції до однієї частини країни? Перед Україною стоять глобальні виклики, а "Євро-2012"? А євроінтеграція? Як бути?

ВЕДУЧИЙ: Дякую.

Інна Богословська: Гаразд. По-перше, я все ж таки репліку скажу, що повинна бути повернено вкрадене - це правда. Тому 9 мільярдів від продажу "Криворіжсталі", будь ласка, знайдіть, куди подів уряд Єханурова, і тоді ми поговоримо, да. А зараз я хочу сказати про те, що буде після виборів. На превеликий жаль, ми з вами за 16 років не змогли створити таку спільноту українську, яку не можна розірвати популізмом. Що розірвало країну навпіл? Те, що повернуто дух громадянської війни, і повернуто дух класової боротьби. Країну зараз порвало навпіл. Нерозуміння мови, нерозуміння...

ВЕДУЧИЙ: Пані Богословська, більш компактно, я Вас прошу.

Інна Богословська: Перепрошую. Нерозуміння євроінтеграції всі спільні. Країну навпіл порвало те, що з'явилися політичні сили, які почали штовхати людей один на одного, щоб зазирали в кишеню, хто більше заробив, хто багатий, зіштовхнули бідних з багатими. І це порвало країну, якщо...

ВЕДУЧИЙ: Дякую, даємо тепер слово Юрію Кармазіну.

Інна Богословська: Якщо ми зрозуміємо, що це величезна вада, буде порядок. І буде уряд, який вміє працювати.

ВЕДУЧИЙ: Юрій Кармазін, Вам слово, будь ласка.

Юрій Кармазін: Я відповім таким чином. По-перше, ми об'єднуємо країну. Ми її об'єднаємо. І об'єднував, і нагодував країну спочатку, забравши країну  "Криворіжсталь" Віктор Ющенко, який обіцяв це зробити. Яка продана за 4 мільярди, я нагадаю і пану Пінчуку. І як ці обставини описані в протоколі допита Чечетова, який ховається за недоторканістю. А 20 мільярдів повернули народу України, з яких ви щось можете не дошукатися. А я пропоную їх найти в підвищених пенсіях до прожиткового мінімуму, я пропоную їх найти в підвищених зарплатах вчителів, лікарів до 75 відсотків від середньої. На жаль, уже уряд, ну, не ваш, але уряд коаліції, уряд Януковича, ви знаєте, що зробив? Оцінку дав Конституційний Суд, сказав, що брутально порушив права і свободи людей, і порушив такі-то, такі-то гарантії і 67 законів, розтоптав Закон "Про бюджет".

ВЕДУЧИЙ: Дякуємо. Будь ласка, ще одне запитання.

Юрій Кармазін: Так що ми будемо ділити не Україну, ми будемо зараз все стягувати до купи, те, що ви намагалися розділити.

ВЕДУЧИЙ: Добре, дякую.

Юрій Кармазін: А, от, камери поділили ми допоможемо тим, хто накрав все, бо не буде недоторканості.

ВЕДУЧИЙ: Ми почули. Дуже дякуємо. Гостра дуже дискусія. Прекрасно.

Юрій Кармазін: Недоторканості ні депутатів, ні суддів.

Інна Богословська: Це правда.

ВЕДУЧИЙ: Це одне запитання з аудиторії. Оця дівчина, будь ласка, так.

Олександра Петренко, студентка: Добрий вечір. Олександра Петренко, студентка. В мене питання до шановної пані Інни. Ви знаєте, мені дуже яскраво згадується Ваша заява, яку Ви зробили, якщо я не помиляюсь, у грудні про те, що у Партії Регіонів немає шансів на виборах, якщо економічний блок в уряді очолюватиме Микола Азаров, от. І зараз ваша позиція змінилася досить чітко, і особливо це стало видно після того, як вас взяли у списки. Ну, скажіть, будь ласка, тобто, поясніть?

ВЕДУЧИЙ: Пані Богословська, теж дуже компактно. Я перепрошую, я перепрошую.

Інна Богословська: Шановна, я прошу... Так, да. Я прошу, щоб Ви читали уважніше, да, коли я казала це в грудні, мова йшла про те, що через п'ять років після того, як пропрацює уряд Януковича, якщо він не змінить економічний блок, то в нього не буде шансів перемогти. В грудні жодної мови про дострокові вибори не йшло, це по-перше. По-друге, я хочу сказати, що я стала членом комітету з реформ, який вперше за 16 років створив уряд Януковича і вперше же за 16 років пропонує державі стратегію розвитку, і тому я зараз хочу сказати, що ці вибори просто допомогли скоріше формувати більш широку команду "Парті Регіонів". І Ви знаєте, до речі, як помаранчеві не казали, що вони об'єднають всі сили, вони не змогли цього робити, а "Партія Регіонів" зробила тихо спокійно, об'єднала в своїх рядах декілька, які надали найкращих своїх представників для того, щоб команда була більш сильною, більш професійною.

ВЕДУЧИЙ: Дякую. Дякую, пані Богословська.

Інна Богословська: Дякую.

ВЕДУЧИЙ: Я хочу знову повернутись до наших експертів і запитати у них, і повернути нашу дискусію до Парламенту. На ваш погляд Парламент 6-го скликання не повторить долю свого попередника? Сергій Рахманін.

Сергій Рахманін: Він юридично не може її повторити, тому що він буде обраний на дочасних виборах, тому він уже не може бути приреченим, скажімо, там, на нетривале існування. Проблема в іншому...

ВЕДУЧИЙ: Я маю на увазі за ефективністю його роботи.

Сергій Рахманін: За ефективністю може. От я зараз дивлюсь, і розумні люди, яких я обох дуже добре знаю, і насправді трошки прикро, тому що суперечка зводиться до дрібниць. Найбільшою проблемою Парламенту наступного, який би він не був, буде необхідність повернути повагу до парламентари

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
20384
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду