Проєкти
Детектор медіа
MediaSapiens
ДМ Суспільного
Центр досліджень
DisinfoChronicle
EN Detector media
Антоніна
ГО «Детектор медіа»
Новини
Статті
Критика
Моніторинг
Ринок
Подкасти
Інфопростір
Cпецпроєкти
Страхування
саморегулювання ЗМІ
Моніторинг ютубу
Цифрова безпека та фінансова грамотність
Аналіз соціальних мереж
моніторинг інформполітики
Детектор телерейтингів
дослідження ДМ
Медіа vs COVID-19
Війна сенсів
Партнерські проєкти
Історії релокованих медіа
Медіатренди від професіоналів
Ньюспалм
Медіачек
Детектор маніпуляцій
Спойлер
моніторинг розслідувань
Щоденник Docudays UA
Правда і вимисел про коронавірус
Післявоєнна реконструкція
Журналісти, які стали військовими
Історія ГО Детектор медіа
Медіакритика з Ярославом Зубченком
Дошка ганьби
Коронавірус: моніторинг медіа
всі спецроєкти
Пiдтримати нас
Страхування журналістів
Проєкти ГО «Детектор медіа»
Проєкти
Детектор медіа
MediaSapiens
ДМ Суспільного
ЗМІ для змін
Пребанкінг
Медіадрайвер
NewsBoard
DisinfoChronicle
Відеотека
Вибори та ЗМІ
EN Detector media
Антоніна
ГО «Детектор медіа»
Мапа рекомендованих медіа
Ньюспалм
Медіуми
Типи матеріалів
Новини
Статті
Інтерв'ю
Опитування
Анонси
Мультимедіа
Блоги
Column
Документи
Дайджест
Прес-релізи
Рубрики
Критика
Моніторинг
Ринок
Інфопростір
Медіаспільнота
Виробництво
Подкасти
Хроніка російської пропаганди
Тендери
Можливості для медіа
Антоніна
Дослідження ДМ
Листи до читачів ДМ
Центр досліджень
Більше
Вакансіі
Автори
Теги
Архiв
Чат
Про нас
Дочірні проєкти
Книги ДМ
Реклама
Контакти
Підтримати нас
Спільнота ДМ
Допомога
Написати нам
Спецпроєкти
саморегулювання ЗМІ
Моніторинг ютубу
Цифрова безпека та фінансова грамотність
Аналіз соціальних мереж
моніторинг інформполітики
всі спецроєкти
e
y
a
p
A
/
Новини ГО Детектор медіа
Новини ГО Детектор медіа
Спочатку найновіші
Спочатку найновіші
Спочатку найновіші
Спочатку найстаріши
Спочатку найпопулярніші
Інфопростір
Анонси
22.09.2020
25 вересня «Детектор медіа» презентує проміжні результати моніторингу напередодні та на початку виборчої кампанії
«Детектор медіа»
3 913
Виробництво
Новини
21.07.2020
«Детектор медіа» перезапустив розсилку про найважливіші події в українських медіа
«Детектор медіа»
0
Медіаспільнота
Анонси
13.07.2020
15 липня - вебінар «Вікіпедія для журналістів: як використовувати правильно»
«Детектор медіа»
0
Медіаспільнота
Анонси
09.07.2020
13 липня — вебінар «Експерти та експертиза» від ГО «Детектор медіа» для спільноти Вікіпедії
«Детектор медіа»
0
Медіаспільнота
Анонси
06.07.2020
6 липня - експертна дискусія про те, які ЗМІ є достатньо надійними для Вікіпедії
«Детектор медіа»
0
Виробництво
Новини
30.06.2020
З маніпуляціями й фейками в медіа боротимуться у TikTok
«Детектор медіа»
0
Медіаспільнота
Анонси
22.06.2020
23 червня — вебінар ГО «Детектор медіа» для спільноти Вікіпедії «Як читати новини критично»
«Детектор медіа»
0
Інфопростір
Новини
15.06.2020
Автори Вікіпедії навчаться розпізнавати фейки і маніпуляції, а журналісти опанують Вікіпедію
«Детектор медіа»
0
Виробництво
Новини
14.05.2020
Телеканали можуть безкоштовно взяти в ротацію сатиричний влог «Ньюспалм»
«Детектор медіа»
0
Медіаспільнота
Новини
08.05.2020
Журналісти-телевізійники продовжують навчання у «Школі якісних медіа» онлайн
«Детектор медіа»
1
Інфопростір
Новини
10.10.2019
ГО «Детектор Медіа» оголошує тендер на надання послуг з оренди приміщення під офіс
«Детектор медіа»
0
Інфопростір
Новини
17.07.2019
Інформаційні телеканали перетворилися на інструменти агітації своїх власників – моніторинг «Детектора медіа»
«Детектор медіа»
4 576
Показати більше
1
-10
3
+10
Новини
27.07.2026
18:48
Президент Чехії відвідав перегони «Формули-1» в Угорщині як фотограф
27.07.2026
18:39
Міні-парфуми для офісу, моря та вечірніх прогулянок
27.07.2026
17:33
Американські технокомпанії скоротили майже 140 тисяч працівників попри рекордні витрати на ШІ, — FT
27.07.2026
16:25
MDF запустив стратегію «100 000 фанів для українських медіа»
27.07.2026
15:53
ChatGPT вперше увійшов до десятки брендів, яких найчастіше копіюють кіберзлочинці
27.07.2026
14:55
Суд заочно заарештував пропагандиста Гнатюка, який, за даними медіа, розграбовував «Суспільне Херсон»
27.07.2026
13:40
Журналістку Ірину Данилович щодня катують гучним звуком по дванадцять годин, — правозахисники
27.07.2026
13:33
Нацрада і «Жінки в медіа» розпочали четверту хвилю дослідження гендерного балансу в редакціях
27.07.2026
12:42
«Її очима». У Києві презентували книгу жіночої воєнної фотографії
27.07.2026
12:30
Ніколи не залишай зарядку без нагляду
Новини
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду