Про що говорили в етері спільного телемарафону 14 січня 2025 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 14 січня 2025 року

15 Січня 2025
33

Про що говорили в етері спільного телемарафону 14 січня 2025 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
33
Вплив санкцій на Росію та ймовірність зустрічі Трампа й Путіна.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 14 січня 2025 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 14 січня 2025 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: ICTV/СТБ, «Інтер», «Рада», «Ми — Україна».

Блоку «1+1» у національному етері цієї доби не було.

У блоці «Інтера» про російські фейки та удари по території Росії говорили з керівником Центру протидії дезінформації при РНБО Андрієм Коваленком. Він розповів про українську масовану атаку й ураження російських хімічних та нафтопереробних заводів. А також сказав, що для заперечення полону північнокорейських військових росіяни поширюють інформацію про їхню відсутність на полі бою. Натомість корейцям видають російські документи та називають тувинцями, або ж бурятами.

Валентин Гладких, політичний коментатор та представник аналітичного центру «Об’єднана Україна», коментував вплив санкцій на російську економіку. Гість сказав, що санкції вплинули на російський «Газпром» та «Роскосмос». А усі розповіді про позитив санкцій — казки пропагандистів для своєї аудиторії. Також гість додав, що наявність іноземних деталей у Росії — добра новина. Якби їх не було, то ми б говорили про самодостатню та самозабезпечену Росію.

З політичним оглядачем Олексієм Буряченком у гостьовій студії «Ради» обговорили неанонсований візит міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса та ймовірну зустріч Володимира Путіна з Дональдом Трампом. Буряченко  сказав, що Україні важливо якісно комунікувати з партнерами. Аби Трамп зрозумів, що позиція України — це вимога гарантій безпеки. У цьому українські та європейські погляди збігаються.

Далі про візит Пісторіуса говорили з політичним коментатором Володимиром Фесенком. Він акцентував на тому, що в Європейському Союзі активізували роботу з допомоги Україні. А колективний формат оборони у Європі набирає більшої ваги. Фесенко також говорив про ймовірну зустріч Володимира Путіна та Дональда Трампа. За словами гостя, Путін погодиться на зустріч лише на території дружньої до Росії країни.


У блоці телеканалу «Ми — Україна» з народним депутатом Єгором Чернєвим («Слуга народу») обговорили потреби України у військовій допомозі. Нардеп сказав, що партнери не зливатимуть Україну.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
33
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду