Про що говорили в етері спільного телемарафону 4 січня 2025 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 4 січня 2025 року

5 Січня 2025
41

Про що говорили в етері спільного телемарафону 4 січня 2025 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
41
Міністерські інтерв’ю та військова допомога для України.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 4 січня 2025 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 4 січня 2025 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «1+1», «Рада», «Ми — Україна».

Блоків «Інтера» та ICTV/СТБ у національному етері цієї доби не було.

Анатолій Храпчинський, експерт з авіації, у гостьовій студії «Ради» прокоментував атаку росіян у перші дні нового року. Він нагадав, що Росія воює за Доктриною Герасимова, яка передбачає і психологічний тиск на противника.

Народний депутат Павло Бакунець («Довіра») розмірковував про вартість харчів у 2025 році. Він сказав, що парламент не впливає на ціни, проте від соціальних виплат залежатиме спроможність людей купувати їжу. Далі він перейшов до розповіді про забезпечення українських військових та їхніх родин. Цю ж тему продовжили з іншим нардепом Дмитром Соломчуком («Слуга народу»).

Політичний коментатор Володимир Фесенко прокоментував готовність росіян до переговорів. Фесенко сказав, що американці матимуть проблеми з Росією, а не Україною, оскільки російська влада не готова до припинення війни. І для того, аби Володимир Путін погодився, на нього важливо тиснути.

Цього дня в етері «Ради» продовжили показ циклу міністерських інтерв’ю. Говорили з міністеркою у справах ветеранів Наталією Калмиковою, міністеркою захисту довкілля та природних ресурсів Світланою Грінчук та міністеркою соціальної політики Оксаною Жолнович.


У блоці «Ми — Україна» про американську безпекову підтримку говорили з політичним коментатором Геннадієм Дубовим. Він сказав, що від майбутнього «Рамштайну» не варто чекати нової допомоги й Україна продовжить отримувати те, що вже виділили та погодили. Надалі новий президент США Дональд Трамп або ж підтримає військову допомогу та ініціативу, або торпедуватиме її.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
41
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду