Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 січня 2025 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 січня 2025 року

3 Січня 2025
35

Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 січня 2025 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
35
Стосунки України й Китаю, підтримка Сирії та інтерв’ю Зеленських.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 січня 2025 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 січня 2025 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Рада», «Ми — Україна», «Інтер».

Блоків «1+1» та ICTV/СТБ у національному етері цієї доби не було.

У нічному блоці марафону працювала команда телеканалу «Рада». Протягом шести годин показували повтори, зокрема повторили підсумкові річні інтерв’ю з міністром молоді та спорту Матвієм Бідним, міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком та міністром агрополітики та продовольства Віталієм Ковалем.

Про розслідування російських воєнних злочинів у гостьовій студії «Ми — Україна» говорили з виконавчим директором Української Гельсінської спілки з прав людини Олександром Павліченком. Йшлось про те, що з 1 січня цього року Україна стала однією із країн, які ратифікували Римський статут. Тепер ми можемо брати участь у виборі суддів та прокурора Міжнародного кримінального суду.

Засновник соціологічної компанії Active Group Андрій Єременко говорив про очікування від 2025 року й ставлення людей до західної допомоги та втому від війни. Він сказав, що, за багатьма опитуваннями, українці не готові на поступки, проте стають готовими до заморозки в тому чи іншому варіанті.

Про зміну посла України у Китаї та посла Китаю в Україні говорили з політичною оглядачкою Наталією Плаксієнко-Бутирською. Вона сказала, що наші дипломати роблять усе, що повинні й усе, що можуть робити. Та додала, що для українського посла не доступні усі кабінети, які мали би бути доступними. Крім того, представники Піднебесної уникають контакту на рівні очільників держав і не допускають зустрічі Сі Цзіньпіна та Володимира Зеленського.

У блоці «Інтера» про співпрацю України та Сирії говорили з міністром аграрної політики та продовольства Віталієм Ковалем. Він розповів, що до Сирії відправили 500 тонн пшеничного борошна. Цього має вистачити на місяць для понад 160 тисяч жителів країни.  Міністр розповів, що у Сирії слабко розвинена аграрна промисловість, тому вона потребуватиме допомоги з продовольством.

Катерина Черногоренко, заступниця міністра оборони, розповіла про впровадження цифрових сервісів в армії. Також вона агітувала військових долучатись до навчання на онлайн-курсах, які запустили у застосунку «Армія+».

Далі в етері нацмарафону показали інтерв’ю Володимира та Олени Зеленських. З ними говорили ведуча «Ми — Україна» Юлія Галушка та ведучий «1+1» Єгор Гордєєв.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
35
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду