Про що говорили в етері спільного телемарафону 31 грудня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 31 грудня 2024 року
«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.
Телеканали: ICTV/СТБ, «Інтер», «Рада», «Ми — Україна».
Блоку «1+1» у національному етері цієї доби не було.
У блоці «Інтера» з очільником «Національної асоціації страховиків України» Денисом Ястебом говорили про здорожчання страхування для автомобілів та відмову від паперових полісів.
Народний депутат Павло Фролов («Слуга народу») розповів про виділення Україні міжнародного фінансування. Йшлось про 15 мільярдів доларів, які США нададуть коштом російських закордонних активів. Ці кошти підуть на соціальне й пенсійне забезпечення та розв'язання гуманітарних питань. Всі українські гроші йдуть на оборону.
Сергій Лещенко, радник керівника Офісу президента, розмірковував про збиття азербайджанського літака над територією Росії та російську пропаганду. Він сказав, що російська пропаганда вигадує персонажів й наративи, які потім масово транслює. На думку Лещенка, Володимир Путін визнав катастрофу через потребу в нейтральній прикордонній зоні. Тоді як президент Азербайджану Ільхам Алієв діє з позиції сили.
У блоці «Ради» про новорічний обмін говорили з очільником Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирилом Будановим. Він сказав, що Україна й Росія наразі потребують обміну у форматі «всі на всіх». Також обговорили перше у світі ураження повітряної цілі морським дроном Magura V5. Це було єдине включення у блоці телеканалу цього дня.
З Михайлом Подоляком, радник керівника Офісу президента, у студії телеканалу «Ми — Україна» говорили про порушення Росією міжнародних правил та можливі умови перемовин. Росія нібито не готова йти на мирні перемовини й приймати жодних умов. Натомість росіяни бояться, що їх примусять до перемовин силою.
Показали цього дня й інтерв’ю з керівником Національного банку України Андрієм Пишним. Поміж іншим, ішлось про повернення українським монетам історичної назви «Шаг», яка має замінити нав’язану назву «Копійка».