Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 грудня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 грудня 2024 року

13 Грудня 2024
10

Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 грудня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
10
Збори на потреби військових та відновлення поранених.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 грудня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 грудня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Рада», «Ми — Україна», «Інтер».

Блоків «1+1» та ICTV/СТБ у національному етері цієї доби не було.

Вранці говорили про збір коштів на FPV-дрони для бійців підрозділу Національної гвардії України. Його оголосив командир екіпажу БПЛА «Кара небесна» Андрій Отченаш. Ще військовий розповідав про обігрів бліндажів.

Пресофіцер 14-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії «Червона калина» Микола Коваль у блоці каналу «Інтер» розповідав, як росіяни відправляють живу силу у бій. Щодоби армійці відбивають по 40-50 штурмів і під час кожного штурму українці ліквідують від 5 до 10 росіян.

Удень говорили про інтеграцію та відновлення військовослужбовців. Амбасадор українського ветеранського фонду, військовий 3-ї окремої штурмової бригади Тимур Леон  розповідав про важливість спорту в адаптації ветеранів та особисту, історію поранення та відновлення. 

Політолог Петро Олещук давав оцінку санкційному тиску та Росію.

Кристина Ненно, експертка у сфері житлово-комунального господарства,  розповідала про світову тенденцію здорожчання комунальних послуг і радила замінити прилади на енергоефективні.

Оглядач порталу «Мілітарний» Вадим Кушніков розповідав про удари по військових об'єктах в Таганрозі та потребу України в ППО. Він наголосив, що  100-% ефективної ППО немає ніде у світі.

Економічний експерт Борис Кушнірук розповідав про добудову атомних енергоблоків. Все ядерне пальне українські атомні станції раніше отримували з Росії, нагадав експерт. Гість вважає, що має початись робота із виробництва ядерного пального в Україні, аби залежати тільки від своїх можливостей.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
10
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду