Про що говорили в етері спільного телемарафону 4 грудня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 4 грудня 2024 року

5 Грудня 2024
228

Про що говорили в етері спільного телемарафону 4 грудня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
228
Права людей з інвалідністю та психологічний відбір до війська
Про що говорили в етері спільного телемарафону 4 грудня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 4 грудня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Ми — Україна», «1+1», ICTV/СТБ, «Рада».

Блоку «Інтера» у національному етері цієї доби не було.

Пресофіцер української добровольчої армії «Південь» Сергій Братчук у блоці «Ми — Україна» розповідав, що Україні бракує тієї зброї та боєприпасів, які обіцяли свого часу міжнародні партнери. Водночас він подякував партнерам, які надають зброю. 

На світанку політолог Олег Лісний включився в етер «Ми — Україна», де коментував перспективи запрошення України в НАТО. Він вважає, що, приймаючи це рішення, партнери зважають на власні надумані фобії, так звані «червоні лінії» і взагалі думають повільно. 

У блоці «1+1» Олександр Мінкін, експерт із захисту прав на житло, землю та майно громадської організації «Південна стратегія розвитку», говорив про житлові збитки, яких українцям завдала російська агресія. 


Сергій Деркач, заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України був гостем студії «1+1». Обговорювали проблеми з відновленням мостів в Україні. 

Сергій Філімонов, командир 108-го батальйону «Вовки да Вінчі», дав інтерв'ю журналістці Наталії Нагорній. Він розповідав про сучасний склад батальйону імені Дмитра Коцюбайла, відступ із деяких позицій та моральний дух військовослужбовців. 

У блоці ICTV/СТБ гостею студії була громадська діячка, яка лобіює права людей з інвалідністю та маломобільних громадян Уляна Пчолкіна. Вона розповідала про доступність послуг для всіх маломобільних людей, зокрема людей старшого віку. 

Начальниця групи відділу психологічного відбору Кіровоградського ТЦК та СП Катерина Гевель розповідала, чому психологічний відбір до війська важливий і що робити, якщо фахівці визначили, що людина не готова до служби. 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
228
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду