Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 грудня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 грудня 2024 року

3 Грудня 2024
233

Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 грудня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
233
Зимова є-підтримка та успіхи гри «Stalker-2».
Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 грудня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 грудня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Інтер», «Рада», «1+1», ICTV/СТБ.

Блоку «Ми — Україна» у національному етері цієї доби не було.

У нічному блоці «Інтера» вийшла програма «НТН» «Вечір. Підсумки». Серед спікерів тут були Олег Пендзин, Олексій Буряченко, Дмитро Левусь та інші.

Політичний оглядач Дмитро Левусь назвав План перемоги Зеленського реалістичним. Водночас він розмірковував про пропозиції іноземних партнерів, які не містять конкретики.

Спікер Української добровольчої армії «Південь» Сергій Братчук під час включення розповідав про дрони-обманки, які запускає армія російських окупантів.

У блоці «Ради» про складнощі війни в зимовий період, роботу тепловізорів, збір коштів на дизельний бус розповідав Євген Ієвлєв, військовослужбовець роти ударних безпілотних авіакомплексів 109-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

«Рада» підготувала інтерв'ю з колишнім міністром закордонних справ Грузії Гелою Бежулашвілі, він коментував агресію Росії проти Сакартвело та України. Задекларував підтримку народу України.

У блоці  «1+1» розповідали про програми туризму, зокрема, воєнного, оскільки серед іноземців є попит побачити місця боротьби українського народу. Спікеркою запросили Мар'яну Олеськів, голову Держагентства розвитку туризму України. Говорили під час включення і про інші напрямки туризму.

Журналіст Ілля Кабачинський розповідав про успіх української комп’ютерної гри «S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl». За його словами, оглядачі називають цю гру такою, що врятувала геймерський рік. У неї, попри обмеження, грають і росіяни.

На прямому зв'язку зі студією був прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Він розповідав про опрацювання заявок на 1000 гривень підтримки від держави. За словами Шмигаля, за перші два дні заявки подали 3,2 мільйона людей.

У блоці ICTV/СТБ розповідали про додаток «Армія+» та опцію військових переведень. Катерина Черногоренко, заступниця міністра оборони України із питань цифрового розвитку, сказала, що вже є 1800 позитивних рішень щодо рапортів. Загалом через застосунок надійшло 8200 рапортів. Відхилені заявки, а це 4300 рапортів, переважно через недостатні документи, говорить Черногоренко. 


Ще в етері цього дня говорили про успіх TikTok. До студії ICTV/СТБ запросили Оксану Мороз, засновницю ініціативи з інформаційної безпеки «Як не стати овочем». Успіх цієї платформи, вважає Мороз, у класно налаштованих алгоритмах, які оперативно підлаштовуються під інтереси користувачів та користувачок.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
233
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду