Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 листопада 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 листопада 2024 року

22 Листопада 2024
567

Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 листопада 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
567
1000 днів повномасштабної війни Росії проти України.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 листопада 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 листопада 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали:  ICTV/СТБ, «Інтер», «Рада» «Ми — Україна».

Блоку  «1+1» у національному етері цієї доби не було.

Нічний ефір блоку ICTV/СТБ містив повтор випуску «Єдині новини».

Ще у нічному блоці показали інтерв'ю із десантником, майором Вадимом Шведом, командиром самохідного дивізіону 79-ї десантно-штурмової бригади. Ведучий запитав, що в армії зараз є хорошого, гість не зміг відповісти на це питання. 

Вранці етер продовжила команда «Інтера». Олексій Дмитрашківський, речник комендатури у Курській області, говорив, що дозвіл бити по території західною зброєю був потрібен ще кілька місяців тому. 

Виконавчий директор Українського центру безпеки та співпраці Дмитро Жмайло  розповідав про зміни у поведінці українців, які по суті отримали право ідентифікувати Росію як повноцінного ворога. Говорили про тактичні помилки Владіміра Путіна, який надто вірив у власну армію тощо.

Онлайн до етеру приєдналась Ірина Юрченко, провідниця евакуаційного потягу «Укрзалізниці». Вона описувала перші дні широкомасштабної війни та роботу  в умовах вторгнення. І розповіла про звільнення сина з полону росіян — звістку жінка отримала, коли була в рейсі.

Андрій Небитов, заступник голови Національної поліції, був гостем виїзної студії телеканалу «Рада». Ведучі цього дня працювали у музеї історії Другої світової війни. Він розповідав про роботу поліцейських, які займаються не лише, так би мовити, звичними справами поліції, але й, наприклад, контролем за дотриманням комендантської години тощо.

В цій же студії гостем був колишній політичний в’язень, перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джилялов. Він говорив про активізм людей, звільнених з полону.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
567
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду